سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٧٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی لامرد؛

مُهرستان » رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، اولویت کاری واحد لامرد در سال جدید را کیفی سازی مسائل فرهنگی و افزایش درآمدهای غیرشهریه ای دانست. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد؛ دکتر سید احمد هاشمی رئیس این واحد دانشگاهی اولویت کاری دانشگاه در سال ۹۷ را کیفی سازی مسائل…

مُهرستان » رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، اولویت کاری واحد لامرد در سال جدید را کیفی سازی مسائل فرهنگی و افزایش درآمدهای غیرشهریه ای دانست.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد؛ دکتر سید احمد هاشمی رئیس این واحد دانشگاهی اولویت کاری دانشگاه در سال ۹۷ را کیفی سازی مسائل فرهنگی و افزایش درآمدهای غیرشهریه ای اعلام کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و همکاری های خالصانه همکاران کارمند و اعضای هیأت علمی در پیشبرد اهداف دانشگاه در سال ۹۶، وجود وحدت هدف، همدلی و روحیه رفاقت و دوستی در بین مجموعه این واحد دانشگاهی را از دلایل موفق واحد لامرد در سالهای قبل دانست.

دکتر سید احمد هاشمی کیفی سازی فعالیت های فرهنگی و افزایش درآمدهای غیرشهریه ای را از اهداف اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در سال ۹۷ اعلام کرد که استفاده از متخصصان فرهنگی، همکاری با نهادهای فرهنگی در سطح شهرستان و استان و هدفمند کردن برنامه ریزی های فرهنگی از طریق آسیب شناسی در این زمینه جهت کیفی سازی فعالیتهای فرهنگی و حمایت از اختراعات و تفکرات خلاق، طرحهای سرمایه گزاری و برگزاری دوره های تخصصی و عمومی کوتاه مدت ادارات و سازمانهای شهرستان و استانهای همجوار از طرحهای مدنظر جهت تحقیق اهداف امسال دانشگاه دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد باتوجه به توان و پتانسیل علمی و پژوهشی بالای واحد لامرد، آمادگی خود را در راستای کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان لامرد از طریق همکاری با مسئولین و ادارات شهرستان و انجام طرحهای تحقیقاتی مورد نیاز ادارات و صنایع منطقه اعلام کرد. وی حمایت از توسعه و افزایش کیفیت کالاهای ایرانی از طریق خرید محصولات و کالاهای تولید داخل کشور جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار امسال مقام معظم رهبری در این واحد دانشگاهی و مجموعه های تحت مدیریت آن را از برنامه های امسال دانشگاه برشمرد و خواستار کمک های علمی و پژوهشی تمام نهاد ها و مؤسسات علمی و پژوهشی کشور در راستای افزایش کیفیت محصولات داخلی شد.

افزایش ۲۵ درصدی میهمانان نوروزی در واحد لامرد در نوروز امسال

مدیر اداری و مسئول ستاد اسکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت: در نوروز امسال شاهد افزایش ۲۵ درصدی میهمانان نوروزی در واحد لامرد بودیم

مهدی حسن زاده مدیر اداری و و مسئول ستاد اسکان این واحد دانشگاهی، از افزایش ۲۵ درصدی میهمانان نوروزی در سال جدید خبر داد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد لامرد

مسئول ستاد اسکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت: « به منظور میزبانی از اساتید و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی سراسر کشور، واحد لامرد هرساله با تجهیز استادسرا و خوابگاه دخترانه خود به وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو، ملحفه و … و تهیه اقلام ضروری مسافران به استقبال مسافران نوروزی می رود و به دلیل نزدیکی این واحد دانشگاهی با آبهای نیلگون خلیج فارس و قرارگرفتن در مسیر زمینی جزایر قشم و کیش، هرسال شاهد افزایش مسافران در ایام عید هستیم که امسال نسبت به سال قبل شاهد افزایش ۲۵ درصدی مسافران نوروزی بودیم.»

مدیر اداری و منابع انسانی واحد لامرد ضمن اعلام ابراز رضایت مسافران از امکانات واحد لامرد تأکید کرد هرسال از ۲۰ بهمن لغایت پایان تعطیلات نوروزی، ستاد اسکان واحد لامرد آماده میزبانی از همکاران خود از اقصی نقاط کشور می باشد و در این زمینه فعالیتهای شبانه روزی کارکنان فعال در ستاد اسکان واحد قابل تقدیر و تشکر می باشد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا