یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٧٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور مدیرکل نوسازی فارس؛

مُهرستان » با حضور موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس جلسه مسئولین اجرایی بخش های گله دار و اسیر برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ شیخ حسین قاسمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی گله دار در دیدار با مهندس موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس گفت: ارزش تلاش شما در ساخت مدارس و مکان های آموزشی بسیار زیاد است…

مُهرستان » با حضور موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس جلسه مسئولین اجرایی بخش های گله دار و اسیر برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ شیخ حسین قاسمیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی گله دار در دیدار با مهندس موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس گفت: ارزش تلاش شما در ساخت مدارس و مکان های آموزشی بسیار زیاد است چرا که در راه علم و اندیشه قدم بر می دارید و تمام گرفتاری بشر از جهل و نادانی است.

ایشان با تشکر از حضور چندمین بار آقای موصلی به منطقه گله دار گفت: این حضور مکرر شما اهمیت دادن به علم و دانش را می رساند و حقیقتا قابل تقدیر است.
امام جمعه موقت گله دار یادآور شد امیدوارم که مسوولان فرهنگی بتوانند با جذب افراد خیر و نیکوکار در رفع کمبود فضاهای آموزشی تلاش نمایند.

 مهندس موصلی مدیر کل نوسازی مدارس فارس نیز در این جلسه گفت: دبیرخانه خیرین مدرسه ساز کشور و خیرین مدرسه ساز خارج از کشور در مرکز فارس دایر گردیده است و این فرصتی برای معرفی استان فارس در معرفی فرهنگ و آموزش محسوب می شود.

ایشان با تشکر از روحانیون و ائمه جمعه منطقه گله دار گفت: در فضاهای آموزشی که توسط نوسازی مدارس ساخته می شود با نماز خانه مستقل و خانه های قرآن همراه است و امیدواریم بتوانیم باعث رشد و بالندگی نسل جوان و سرمایه های معنوی کشور باشیم و مکانی ایمن برای دانش آموزان فراهم کنیم.
مهندس موصلی در این خصوص گفت: اولویت کاری سازمان نوسازی مدارس با مکان های آموزشی است و مکان های اداری در اولویت بعدی قرار دارند.

گفتنی است؛ کلنگ یک باب مدرسه خیرساز توسط مدیرکل نوسازی استان فارس در روستای فال از توابع بخش گله دار به زمین زده شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا