چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٨٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس آموزش و پرورش لامرد خبر داد؛

مُهرستان » مدیر آموزش و پرورش شهرستان لامرد از پذیرش ۵۲۰۰ نفر (در قالب ۱۵۰۰ خانوار) در مراکز اسکان این مدیریت طی ایام نوروز ۹۷ خبر داد. به گزارش مُهرستان؛ احمد انصاری در گفت‌ و گو با دو هفته نامه افق فارس با اعلام این خبر افزود: رزرو اسکان نوروزی فرهنگیان از چهارم تا ۲۳ اسفند…

مُهرستان » مدیر آموزش و پرورش شهرستان لامرد از پذیرش ۵۲۰۰ نفر (در قالب ۱۵۰۰ خانوار) در مراکز اسکان این مدیریت طی ایام نوروز ۹۷ خبر داد.

به گزارش مُهرستان؛ احمد انصاری در گفت‌ و گو با دو هفته نامه افق فارس با اعلام این خبر افزود: رزرو اسکان نوروزی فرهنگیان از چهارم تا ۲۳ اسفند ماه ۹۶ انجام شد و فرهنگیان متقاضی با مراجعه به سامانه eskan.medu.ir برای ثبت درخواست خود اقدام کردند و پذیرش حضوری مسافران از طریق پایگاه های اسکان نوروزی فرهنگیان از ۲۸ اسفند ماه آغاز شد و تا ۱۲ فروردین ۹۷ پایان یافت.

انصاری با بیان اینکه استان فارس در نوروز ۹۷ به عنوان استانهای پیشتاز در اسکان مسافران نوروزی معرفی شده است ، افزود: یک خانه معلم شامل سه سوئیت با تمام امکانات، ۲۰ مدرسه شامل ۴ مدرسه درجه یک که هر اتاق شامل فرش و پتو، تلویزیون، یخچال و مجموعا شامل ۱۹ کلاس و ۱۶ مدرسه درجه دو که هر اتاق شامل فرش، پتو و یخچال و تلویزیون مشترک میان اتاق ها و مجموعا شامل ۱۰۲ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز شد که ۵۲۰۰ نفر در قالب ۱۵۰۰ خانوار توسط مراکز اسکان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لامرد پذیرش شدند.

آموزش و پرورش لامرد

مدیر آموزش و پرورش لامرد در ادامه گفت: اسکان مسافران نوروزی با تلاش شبانه روزی همکاران در ستاد اسکان در دو حوزه شهر لامرد و دهشیخ انجام گرفت که در این رابطه لازم است از تلاش های شورای معاونین بویژه معاونت پشتیبانی و آقای سنایی کارشناس تعاون، مدیران واحدهای آموزشی، سرایداران، اعضای ستاد اسکان، فرماندار، شهردار، دفتر نماینده، دبیر ستاد اسکان شهرستان و خبرنگاران عزیز تشکر نمایم.

همچنین هادی سنایی دبیر ستاد اسکان فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش لامرد ضمن تشکر از همه ی عوامل اسکان فرهنگیان در شهرستان گفت: از تمامی پایگاه های ورودی شهر لامرد و نهاد ها و ادارات آبفا،میراث فرهنگی، شبکه بهداشت و درمان،نیروی انتظامی،هلال احمر و مردم عزیز لامرد که در ارائه خدمات به فرهنگیان نقش داشته اند، تشکر میکنم و امیدواریم بتوانیم با بهترین خدمات رضایت همکاران عزیز فرهنگی را تامین کنیم.

وی اضافه کرد: مسافران پذیرش شده از اقصی نقاط سرزمین پهناور ایران بوده اند ولی از استان های فارس، اصفهان، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، کرمان، تهران، آذربایجان غربی، هرمزگان و … به میزان بیشتری پذیرش شده اند. همچنین برنامه ریزی لازم برای اسکان شایسته مسافران در تابستان سال جاری انجام گرفته است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا