اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٨٨٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس در دیدار با شورای هماهنگی بان های استان؛

مُهرستان » استاندار فارس، همکاری و عملکرد بانک های این استان در زمینه پرداخت تسهیلات به بخش تولید در سال ۹۶ را مطلوب توصیف کرد و گفت: انتظار داریم این همراهی در سال ۹۷ نیز تداوم داشته باشد. به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بانک های استان در شیراز افزود: قطعا نقش…

مُهرستان » استاندار فارس، همکاری و عملکرد بانک های این استان در زمینه پرداخت تسهیلات به بخش تولید در سال ۹۶ را مطلوب توصیف کرد و گفت: انتظار داریم این همراهی در سال ۹۷ نیز تداوم داشته باشد.

به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار در دیدار با اعضای شورای هماهنگی بانک های استان در شیراز افزود: قطعا نقش بانک ها در اقتصاد استان نقشی موثر و کارساز است و امیدواریم امسال نیز شاهد ایفای این نقش از سوی بانک های دولتی و خصوصی در حد مطلوب باشیم.
وی ادامه داد: بانک های فارس سال گذشته از محل طرح رونق تولید به شکل مستقیم ۶۵۸ میلیارد تومان تسهیلات به یک هزار و ۶۲۸ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط پرداخت کردند.

استاندار فارس
او اظهار کرد: علاوه بر این به ۱۷۸ واحد تولیدی که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده بودند تسهیلاتی به مبلغ ۲۴۱ میلیارد تومان پرداخت شد که مجموع پراخت های مستقیم و غیرمستقیم توسط بانک ها در سال ۹۶ در قالب طرح رونق تولید را به ۸۹۹ میلیارد تومان رساند.
استاندار فارس افزود: بانک ها باید پس از بررسی صلاحیت متقاضیان دریافت تسهیلات، نسبت به پرداخت بی وقفه تسهیلات به افراد توانمند اقدام کنند و در مقابل از پرداخت تسهیلات به افرادی که قصد استفاده نامناسب از این تسهیلات را دارند نیز خودداری کنند.

تبادار افزود: بازپرداخت این تسهیلات از سوی متقاضیان در موعد مقرر کمک می کند تا سایر افراد و واحدهای تولیدی متقاضی هم بتوانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی گفت: مدیریت ارشد استان نیز در جهت رونق تولید و تقویت چرخه گردش پول و تسهیلات و بازگشت مطالبات معوق بانک های استان خواهد کوشید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا