اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٠٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس در سفر به لامرد مطرح کرد؛

مُهرستان » استاندار فارس در سفر به شهرستان لامرد دستور تشکیل کارگروه پیگیری جهت تامین و تکمیل زیرساخت‌های لازم صنایع این شهرستان را صادر کرد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ اسماعیل تبادار در نشست مشترک شورای اداری ، برنامه ریزی و فعالان اقتصادی شهرستان لامرد گفت: سال جدید را با برنامه های بین المللی آغاز…

مُهرستان » استاندار فارس در سفر به شهرستان لامرد دستور تشکیل کارگروه پیگیری جهت تامین و تکمیل زیرساخت‌های لازم صنایع این شهرستان را صادر کرد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ اسماعیل تبادار در نشست مشترک شورای اداری ، برنامه ریزی و فعالان اقتصادی شهرستان لامرد گفت: سال جدید را با برنامه های بین المللی آغاز می کنیم.

استاندار فارس_لامرد

وی با اشاره به اینکه زمینه اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری در شهرستان لامرد فراهم شده است، گفت: امروز انصافا قابلیت‌های فراوانی در شهرستان لامرد دیدم و با قاطعیت اعلام می‌کنم که در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی اقتصاد این دیار، استان فارس و بلکه کلان کشور خواهیم بود و در وهله اول از مردم شریف این دیار می‌خواهم که با همکاری فراوان، زمینه رونق اقتصادی در زمینه های مختلف را فراهم کنند و در وهله دوم مجموعه مدیریتی شهرستان با نگاه به افق آینده شهرستان را پیش ببرند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه باید با هم افزایی و وحدت زمینه توسعه هرچه بیشتر استان فارس را فراهم کرد گفت: به جرات می‌توان گفت که در آینده لامرد را عسلویه دیگر در حوزه صنعت و معدن قلمداد کرد و درحال حاضر نیز آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگترین طرح آلومینیوم کشور در این شهرستان با اعتبار ۶ هزار میلیارد تومان درحال ساخت است که دو هزار نفر ( ۱۵۰۰ نیروی ایرانی و ۵۰۰ نیروی خارجی) مشغول به‌کار هستند و امروز با فعال بودن سایت انرژی بر لامرد، بارقه‌های امید و نشاط بیش از پیش در این منطقه دیده می‌شود.

استاندار فارس تکمیل یا ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بهره برداری از کارخانه آلومینیوم جنوب و صنایع پیش‌بینی شده پایین دست مرتبط با صنعت آلومینیوم در سایت انرژی بر لامرد را ضروری دانست و بر توسعه همه جانبه شهرستان تاکید کرد و در ادامه  از معاونان عمرانی و اقتصادی استانداری خواست تا کارگروهی به منظور پیگیری مداوم تکمیل یا ایجاد زیرساخت‌های لازم اعم از برق، آب، حمل و نقل هوایی و زمینی و توسعه راههای مواصلاتی و… جهت صنایع درحال احداث و پیش بینی شده در شهرستان لامرد تشکیل شود.

وی با اشاره به سفر اخیر هیات استان فارس به کشور قطر گفت: استقبال فراوانی از سوی سرمایه گذاران در قطر برای سرمایه گذاری در استان فارس مطرح شد و ضمن دعوت از سرمایه گذاران خارجی ، اولویتها و پتانسیلهای موجود سرمایه گذاری در در منطقه ویژه اقتصادی لامرد را برای آنان تشریح خواهیم کرد و ضرورت دارد که  جذب سرمایه های بومی در حوزه خلیج فارس را برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در دستور کار قرار دهیم.

 استاندار فارس روز پنجشنبه (۲۳ فروردین) با همراهی مدیران کل استانی و معاونان استانداری در سفر به شهرستان لامرد از تونل گردنه شهید باقری، ترمینال درحال احداث فرودگاه لامرد، کارخانه سیمان لامرد، کارخانه آلومینیوم جنوب و صنایع درحال احداث در منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا