چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩١١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد مطرح کرد:

مُهرستان » فرماندار لامرد اجرای طرح انتقال آب از دریا به لامرد را برای توسعه صنعتی این شهرستان ضروری دانست و خواستار اجرایی شدن این طرح شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ «حسین شبانی‌نژاد» فرماندار لامرد که در نشست مشترک شورای اداری و فعالان اقتصادی شهرستان لامرد سخن می‌گفت با یادآوری افتخارآفرینی شهرستان لامرد در…

مُهرستان » فرماندار لامرد اجرای طرح انتقال آب از دریا به لامرد را برای توسعه صنعتی این شهرستان ضروری دانست و خواستار اجرایی شدن این طرح شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از ایلنا؛ «حسین شبانی‌نژاد» فرماندار لامرد که در نشست مشترک شورای اداری و فعالان اقتصادی شهرستان لامرد سخن می‌گفت با یادآوری افتخارآفرینی شهرستان لامرد در زمان دفاع مقدس افزود: بازگشایی تونل گردنه شهید باقری به طول ۲۶۵۰ متر بعد از حدود ده سال فراز و نشیب در  عید نوروز انجام شد و این اتفاق خوشحالی مردم بویژه اهالی بخش‌های چاهورز و علامرودشت را به دنبال داشت که جا دارد از همه مسئولان و اداره کل راه و شهرسازی لارستان و اداره راه و شهرسازی شهرستان لامرد تشکر کنم.

حسین شبانی نژاد_فرماندار لامرد

وی ادامه داد: کارخانه آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگترین کارخانه آلومینیوم کشور و افتخاری برای صنعت کشور و استان فارس است که انتظار می رود باتوجه به شتاب در ساخت این کارخانه در دولت تدبیر و امید مطابق با برنامه ریزی و اعلام مدیران طرح، شاهد افتتاح فاز اول کارخانه در سال جاری باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد با طرح پیگیری خواسته‌های اولویت‌دار شهرستان از استاندار فارس افزود: اجرای طرح انتقال آب از دریا به لامرد سبب رونق و توسعه اقتصادی شهرستان در ابعاد مختلف می شود که امیدواریم هرچه سریعتر اجرای این طرح آغاز شود. 

شبانی نژاد ضمن تاکید بر توسعه همه جانبه شهرستان لامرد گفت: مباحث تعهد اجتماعی صنایع و توجه ویژه مدیران صنایع شهرستان به محیط پیرامونی بسیار حائز اهمیت است که در این زمینه نیازمند تاکید ویژه دارد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا