اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩١٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون وزیر نفت در دیدار مدیر عامل و هیئت رئیسه پالایشگاه گاز پارسیان:

مُهرستان » حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید کرد. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، از واحدهای مختلف شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید به عمل آورد. حمیدرضا عراقی در نشستی صمیمی…

مُهرستان » حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید کرد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، از واحدهای مختلف شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید به عمل آورد.

حمیدرضا عراقی در نشستی صمیمی بامدیران و هیئت رئیسه پالایشگاه پارسیان در جریان روند اجرای پروژه های دردست اجرای این شرکت قرار گرفت و از نزدیک از آن بازدید کرد و کارشناسان توضیحات تکمیلی را در محل پروژه ارائه نمودند.

معاون وزیر نفت_عراقی

در این بازدید مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیر برنامه ریزی و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران و مدیران و مسئولین پالایشگاه، معاون وزیر نفت را در این بازدید همراهی نمودند.

شایان ذکر است عراقی از پروژه در دست احداث استحصال اتان در جنب پالایشگاه بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه نیز قرار گرفت.

حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در جمع مدیران و هیئت رئیسه شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس مرکزی، با تبریک سال نو به تمامی همکاران و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای میهن اسلامی و کارکنان تلاشگر صنعت گاز کشور، پالایشگاه پارسیان را یکی از شرکت های موفق و خدمتگزار معرفی کرد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان؛ معاون وزیر نفت در امور گاز،ضمن تقدیر از عملکرد و همت همه کارکنان اظهار داشت: پالایشگاه پارسیان و تلاش کارکنان آن و تأمین پایدار گاز بسیار مهم و حائز اهمیت است و توانست با اعتماد سازی در جامعه درونی و بیرونی موفق باشد و علاوه بر آن تمامی پالایشگاههای گاز توانایی برند شدن در کشور را دارند.

عراقی با اشاره به پیام قدردانی آقای دکتر روحانی رییس جمهور که شرکت ملی گاز ایران افتخار دولت می باشد؛ افزود: کارکنان شرکت ملی گاز با جوانمردی، ایثار و از خودگذشتگی، به عهد خود در خدمت رسانی به میهن عزیزمان عمل کرده و با گاز رسانی به ۱۱ هزار روستا در چهار سال اخیر، با حداکثر توان به حرکت خود ادامه داده و در این مسیر با تعیین اهداف جدید و افزایش ظرفیت سازمان برای رسیدن به آن، منافع مردم را مد نظر داشته و با تولید پاک، ایمن و مستمر به مردم خدمت کرده اند و بدون شک در آینده نزدیک، شرکت ملی گاز ایران را به یکی از مهم تری مراکز تأمین منابع مالی دولت و کشور تبدیل خواهد کرد و این یکی از افتخارات ماست و شرکت ملی گاز ایران با اعتماد سازی در جامعه، نقش خود را متمایز کرده است.

معاون وزیر نفت_پالایشگاه گاز پارسیان

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر سرمایه های انسانی، ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی صورت گرفته و ابلاغ آن در روزهای آینده، وضعیت معیشتی کارکنان شرکت های پیمانکاری و نیروهای قرارداد مستقیم بهبود یابد.

وی در پایان تصریح کرد: پس از ۵۰ سال فعالیت شرکت ملی گاز ایران، بایستی به مبحث ارزش افزوده در زنجیره ارزش توجه ویژه داشت و باید با استفاده از بهترین فرآیندها و به روز رسانی و ایجاد فرآیند های نو در دستیابی سریع به اهداف کوشا بود.

در این دیدار فرشید ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید، به ارائه مختصری از وضعیت تولید گاز پرداخت و با اشاره به برخی از موفقیت های کسب شده در سال گذشته اظهار داشت: این پالایشگاه با فرآورش حدود ۲۴ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی و ۵/۹ میلیون بشکه میعانات گازی با ثبت بیش از ۲۲ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه تعهد تکلیفی خود را به نحو شایسته به انجام رسانده است.

ابدالی در ادامه با اشاره به کسب تندیس و لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور اظهار داشت: این پالایشگاه هم چنین موفق به کسب گواهینامه مدیریت انرژی گردید که همه این موارد با تلاش تمامی کارکنان این پالایشگاه در بخش های مختلف صورت گرفت.

شایان ذکر است که در این جلسه مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیر برنامه ریزی و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، معاون وزیر نفت را همراهی و از واحدهای مختلف پالایشگاه و پروژه های در دست اجرای این شرکت بازدید نمودند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا