چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٢٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه

مهرستان: به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) مدیر و جمعی از پرسنل این اداره با فرماندار شهرستان مهر دیدار کردند. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ فرماندار شهرستان مهر در این جلسه گفت: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام…

مهرستان: به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) مدیر و جمعی از پرسنل این اداره با فرماندار شهرستان مهر دیدار کردند.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ فرماندار شهرستان مهر در این جلسه گفت: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) در نخستین روزهای استقرار نظام جمهوری اسلامی نشان دهنده اهتمام و دغدغه بنیانگذار انقلاب در بحث تامین مسکن قشر محروم جامعه است.
وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) حسابی به شماره ۱۰۰ در تمامی شعب بانکهای ملی افتتاح کردند و از کسانی که توانایی مالی دارند دعوت کرد برای کمک به خانه سازی برای محرومان مبالغی را در حد توانشان به این حساب واریز کنند.
سید محمد موسوی ادامه داد : حساب ۱۰۰ حضرت امام ظرفیتی است که به عقیده من ، ماها نتوانسته ایم به خوبی آن را برای جامعه تبیین کنیم. می شود با اعتماد سازی و کمک خیرین، وقف، وقف جمعی و… تلاش کنیم تا کمکی برای افراد نیازمند به سرپناه باشیم.

در ادامه حاجی پور ، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مُهر در تشریح عملکرد سال ۹۶ این نهاد ابراز داشت: در مبحث پرداخت تسهیلات مسکن روستایی ۲۹۰ فقره تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی (طرح مقاوم سازی) ، ۱۵۵ فقره تسهیلات احداثی روستایی (درجا سازی) ، ۷۱ فقره تسهیلات احداثی شهری ۱۵۹ نفر وام تعمیرات پرداخت شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مُهر گفت : در مبحث اجرای طرح‌های هادی روستایی، طرح هادی روستاهای شهرک امام خمینی، خالده، نورآباد، نرمان و قلعه محمدعلی مجموعاً با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال بدون احتساب قیر رایگان انجام شده است.
حاجی پور افزود: در بحث تملک، تفکیک و واگذاری اراضی تعداد ۳۰۶ قطعه زمین خام مسکونی در روستاهای شهرستان ،تملک ۷۷۰ هزار مترمربع زمین در روستاهای تابعه جهت واگذاری به متقاضیان، تعیین تکلیف اراضی روستایی به تعداد ۲۸ قطعه ، واگذاری قطعی اراضی به تعداد ۹۶ قطعه ، احراز تصرف به تعداد ۲۲۸ قطعه و اخذ اسناد اراضی تملکی ۱۹۸٫۵ هکتار ، بخشی از عملکرد این اداره در حوزه مذکور می باشد.
وی همچنین در مباحث تهیه نقشه های ثبتی، طرح سند دار کردن اماکن شهری و روستایی و بازنگری و تهیه نقشه طرح هادی تعدادی از روستاها گزارشی ارائه نمود.

دیدار مدیر و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با فرماندار مهر

دیدار مدیر و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با فرماندار مهر

دیدار مدیر و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با فرماندار مهر


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۲۰:۱۶
٠
٠

کاش به جای این جلسات به داد درد مردم میرسید.یه وام‌۶میلیونی میخاستین بعد از بارونای سخت بدین .پس چی شد


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا