چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٣٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
آمار رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس از نیاز پروژه‌های نیمه‌تمام؛

مُهرستان » آنگونه که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس می‌گوید اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در این استان دست‌کم ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار و ۲۰ سال زمان نیاز دارد.  به گزارش مُهرستان، این آمار در حالی از سوی مهندس ساسان تاجگردون مطرح می‌شود که تحقق آن نیز مشروط به این است که در ۲۰ سال پیش رو هیچ…

مُهرستان » آنگونه که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس می‌گوید اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در این استان دست‌کم ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار و ۲۰ سال زمان نیاز دارد.

 به گزارش مُهرستان، این آمار در حالی از سوی مهندس ساسان تاجگردون مطرح می‌شود که تحقق آن نیز مشروط به این است که در ۲۰ سال پیش رو هیچ طرح جدیدی آغاز نشود.

ساسان تاجگردون

تاجگردون که در دیدار با مدیران بنیاد مسکن فارس، این عدد را «بسیار بزرگ و سنگین» توصیف کرده، معتقد است: کل بودجه استان فارس در زمینه طرح‌های ملی و استانی ۲ هزار میلیارد تومان است و البته تنها ۶۰ درصد این رقم تخصیص می‌یابد؛ بنابراین اگر بخواهیم با این روند تخصیص اعتبار طرح‌های نیمه‌تمام را به سرانجام برسانیم و اگر هیچ پروژه جدیدی نیز شروع نشود باید ۲۰ سال بودجه اختصاص یابد تا طرح‌های نیمه‌تمام استان جمع شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس معتقد است: در شرایطی که تخصیص اعتبارات در نظام منابع مالی دولت سخت شده و بودجه‌ها به سمت بودجه‌های انقباضی پیش می‌رود، منابع اعتباری باید طوری اختصاص یابد که طرح را به سرانجام مناسب برساند نه اینکه آن را نیمه‌تمام رها کند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا