سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٤٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون پروررشی آموزش و پرورش مُهر خبر داد؛

مُهرستان » ابراهیم فریدون نژاد معاون پرورشی و تربیت بدنی ضمن اعلام این خبر گفت : با اعلام نتایج هفتمین جشنواره نوجوان سالم تعدادی از آثار ارسالی همکاران و دانش آموزان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهر در سطح استان به عنوان اثر برتر شناخته شد. به گزارش مُهرستان؛ وی ضمن تبریک به افراد برگزیده با…

مُهرستان » ابراهیم فریدون نژاد معاون پرورشی و تربیت بدنی ضمن اعلام این خبر گفت : با اعلام نتایج هفتمین جشنواره نوجوان سالم تعدادی از آثار ارسالی همکاران و دانش آموزان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهر در سطح استان به عنوان اثر برتر شناخته شد.

به گزارش مُهرستان؛ وی ضمن تبریک به افراد برگزیده با ابراز خرسندی از اینکه امسال برای پنجمین سال متوالی آموزش و پرورش شهرستان مهر به دلیل ارائه آثار فاخر دانش آموزان و فرهنگیان در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی مورد تجلیل قرار می گیرد، افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی خوشبختانه با تاکید بر این موضوع در سال های اخیر شاهد نقش آفرینی و حضور پررنگ دانش آموزان و همکاران فرهنگی در این زمینه بوده ایم بطوریکه نسبت آثار ارسال شده به دبیرخانه و آمار شرکت کنندگان از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

فریدون نژاد گفت: در سال جاری اثر ارسالی توسط آقای موسی نوروزی مشاور مدرسه امام محمدباقر (ع) در رشته ایده پردازی مقام اول استانی و اثر ارسالی از سرکار خانم سیده صدیقه هاشمی از هنرستان دارالفنون در بخش ابتکارات مدرسه ای صاحب مقام سوم استانی گردید.
همچنین دانش آموزان فاطمه الزهرا اسماعیلی – فاطمه احمدیان و زهرا احمدیان از آموزشگاه بنت الهدی صدر مهر در رشته مقاله نویسی به عنوان مقام اول استانی انتخاب و به مرحله کشوری راه یافت.

فیلم داستانی به کارگردانی دانش آموز سید محمدرضا موسوی از آموزشگاه امام صادق(ع) همچنین فیلم کوتاه داستانی به کارگردانی دانش آموز زهرا صفری از آموزشگاه سکینه بنت الحسین به عنوان مقام سوم استانی برگزیده شدند.

گفتنی است؛ جشنواره نوجوان سالم با موضوع پیشگیری از از آسیب های اجتماعی هرساله در سه بخش والدین، کارکنان و دانش آموزان در چهار سطح آموزشگاه، منطقه ، استان و کشور برگزار و گروه های یاد شده آثاری در قالب مقاله، شعر ، داستان ، فیلم کوتاه ، روزنامه دیواری، ایده پردازی ابتکارات مدرسه ای و … به دبیرخانه جشنواره ارسال و از صاحبان آثار برتر تجلیل می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا