سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٤٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس در نشست صمیمی با متولیان رسانه های مکتوب در استان:

مُهرستان » استاندار فارس با تاکید بر اینکه توجه ویژه ای به همراهی رسانه ها با مدیریت ارشد استان داشته و هموراه فعالیت آنها را با نگاهی کامل دنبال می کند ، گفت: مسئولانه قلم زدن، آگاهانه درک کردن و با انصاف بیان کردن موضوعات از ویژگی های رسانه های تاثیرگذار است که پیگیری این روش…

مُهرستان » استاندار فارس با تاکید بر اینکه توجه ویژه ای به همراهی رسانه ها با مدیریت ارشد استان داشته و هموراه فعالیت آنها را با نگاهی کامل دنبال می کند ، گفت: مسئولانه قلم زدن، آگاهانه درک کردن و با انصاف بیان کردن موضوعات از ویژگی های رسانه های تاثیرگذار است که پیگیری این روش از رسانه های استان فارس نیز انتظار می رود.

به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار در نشستی صمیمانه با متولیان رسانه های مکتوب و روزنامه های استان فارس، به جایگاه و نقش پر رنگ مطبوعات مکتوب در تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی کشور طی ۱۵۰ سال گذشته اشاره کرد و افزود: به رغم توسعه فضای مجازی در اطلاع رسانی و انتشار اخبار، مطبوعات مکتوب ریشه ای دیرینه در باور و فرهنگ جامعه دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

تبادار با بیان  اینکه متولیان رسانه های مکتوب اغلب از رجال سیاسی بوده و دستی در موضوعات  سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و… دارند، این موضوع را یکی از تمایزهای این رسانه ها با فضاهای مجازی دانست و خاطر نشان کرد: اصالت متولیان رسانه های مکتوب در کنار پایبندی آنها به چارچوب قوانین و مقرارات جایگاه ویژه ای برای این گروه از مطبوعات در جامعه ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه توجه ویژه ای به همراهی رسانه ها با مدیریت ارشد استان داشته و  هموراه فعالیت آنها را با نگاهی کامل دنبال می کند ، گفت: مسئولانه قلم زدن، آگاهانه درک کردن و با انصاف بیان کردن موضوعات از ویژگی های رسانه های تاثیرگذار  است که پیگیری این روش از رسانه های استان فارس نیز انتظار می رود.

استاندار فارس با اشاره به تنوع قومیتی فارس بر لزوم حفظ وحدت  در استان تاکید کرد و مطبوعات را بازوی یاری رسان در دوری جامعه از تشنج و ناآرامی دانست.

وی ابراز خرسندی کرد : مطبوعات و روزنامه های استان هیچ گاه در مسیر تشنج و دوری جامعه از وحدت قلم نزده اند.

تبادار با اشاره به اینکه مطبوعات پلی میان مسئولان و جامعه هستند، نقش آفرینی این عامل ارتباطی را در گرو حمایت های مدیران از رسانه ها دانست و افزود: توجه به رسانه ها از سوی مدیران به کارایی بیشتر خود آنها کمک خواهد کرد چرا که رسانه ها همواره هشداری برای پیشگیری از ایجاد مشکلات بوده و همچنین سبب هوشیاری مدیران هستند.

وی  همچنین پویایی و توسعه جامعه را در گروه ترویج نشاط و امیدواری در جامعه دانست و با اشاره به نقش اثر گذار رسانه ها در ایجاد فضای امیدواری در جامعه از متولیان رسانه های مکتوب استان فارس خواست بیش از پیش در تحقق این امر کوشا باشند.

 تبادار در این نشست در جریان نظرات و پیشنهادات مدیران مسئول و متولیان روزنامه های استان در حوزه رسانه های مکتوب قرار گرفت. وی در پایان با اشاره به نکات مطرح شده در حوزه حمایت از رسانه ها از پیگیری این مطالبات در استان خبر داد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا