سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٥١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس ورزش و جوانان لامرد خبر داد؛

مُهرستان » حمید غلامپور در جمع برخی از جوانان شهرستان لامرد از پیگیری در خصوص راه اندازی خانه جوانان شهرستان خبرداد. به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ وی گفت: هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان؛ فرصت مناسبی است که از جوانان فرهیخته در حوزه های مختلف تجلیل…

مُهرستان » حمید غلامپور در جمع برخی از جوانان شهرستان لامرد از پیگیری در خصوص راه اندازی خانه جوانان شهرستان خبرداد.

حمید غلامپور

به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس؛ وی گفت: هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان؛ فرصت مناسبی است که از جوانان فرهیخته در حوزه های مختلف تجلیل شود و اداره ورزش و جوانان با همکاری برخی نهادها با پیش رو بودن این روز قطعا برای تجلیل از جوانان برنامه ریزی خواهد کرد.

غلامپور اضافه کرد: تشکیل خانه جوانان شهرستان از زیرساختهای مهم برای ساماندهی و پیگیری مطالبات حوزه جوانان است که متولی آن ورزش و جوانان می باشد که این موضوع در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: دو سمن فعال در شهرستان داریم که امیدواریم با تشکیل خانه جوانان و شناسایی جوانان نخبه شاهد افزایش سمن های (سازمانهای مردم نهاد) تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان در زمینه های مختلف باشیم چرا که فعالیت سمن ها به پویایی و نشاط در جامعه کمک بسزایی خواهد کرد.

همچنین در این نشست محمد پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد ضمن اجرای این مهم از اداره ورزش و جوانان خواست تا با راه اندازی خانه جوانان از ظرفیتهای تمامی جوانان نخبه و فرهیخته شهرستان مطابق با اساسنامه استفاده شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا