عکس/ جشن انقلاب در مهدکودک الفبای زندگی روستای کارون

img

#مهرستان : جشن فجر انقلاب با حضور مسئولین محلی و اولیاء کودکان در مهد کودک و پیش دبستانی الفبای زندگی روستای کارون از توابع بخش گله دار شهرستان مهر برگزار شد.

به گزارش مهرستان به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی مهر،رئیس اداره بهزیستی شهرستان ‌مهر در این جشن با گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از حضورخانواده ها واولیاءدر جمع نونهالان روستای کارون تقدیر و تشکر کرد.
🔶محمدی با بیان اینکه سالگرد انقلاب هر ساله باید به نحو شایسته و با شکوه تر از قبل به منظور بیان و نمایش دستاوردها و برکات انقلاب به نسل امروز، برگزار شود، گفت: آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با گذشته و مبارزات دوران انقلاب اندک است لذا با برپایی شایسته سالگرد انقلاب، می توان گوشه ای از دستاوردها و برکات این نظام رابه نسل جدید منتقل نمود.
عبدالله محمدی در ادامه با اشاره به حمایت های ویژه سازمان بهزیستی از مهد و پیش دبستانی های زیر نظر این سازمان، گفت: در سطح شهرستان مهردر مجموع ٢۶ مهد با ۵٠مربی داریم.
وی افزود:نونهالان در مهدهای تحت حمایت بهزیستی روزانه یک وعده غذای گرم سهمیه دارند وازطریق طرح منافع عالیه بخشی ازشهریه کودکان خانواده های نیازمندومستمند
تعیین وتامین میگردد.
🔸در این مراسم برنامه های جذاب ودیدنی شامل شعروسرود کودکان،‌دکلمه،‌اجرای نمایش ونیز برگزاری نمایشگاه نقاشی ،‌عکس،‌
کاردستی وصنایع دستی نوآموزان به معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ