اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٨٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد در شورای اداری مطرح کرد؛

مُهرستان » فرماندار لامرد از مدیران اداری شهرستان خواست تا هرچه سریعتر با برنامه های جدید در فرمانداری هماهنگ شوند و برنامه های خود را در سال ۹۷ ارائه دهند. به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس، «حسین شبانی نژاد» روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان لامرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان برخی…

مُهرستان » فرماندار لامرد از مدیران اداری شهرستان خواست تا هرچه سریعتر با برنامه های جدید در فرمانداری هماهنگ شوند و برنامه های خود را در سال ۹۷ ارائه دهند.

حسین شبانی نژاد_فرماندار لامرد

به گزارش مُهرستان به نقل از افق فارس، «حسین شبانی نژاد» روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان لامرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان برخی سیاست ها و برنامه های جدید در فرمانداری و قدردانی از زحمات فرمانداران پیشین گفت: انتظار می رود که مدیران هرچه سریعتر خودشان را با برنامه ها و سیاست های جدید در فرمانداری هماهنگ کنند و همین امروز از افراد حاضر در جلسه می توانید حدس بزنید که قرار است تغییرات در سطح شهرستان اتفاق بیافتد و جایگاه فرمانداری به عنوان نماینده دولت در شهرستان باید کاملا با گذشته تغییر کند چرا که مردم ، روحانیون و تمامی بزرگان انتظار دارند که بیشتر پروژههای نیمه تمام به سرانجام برسد.

وی ادامه داد: مدیران دستگاههای اداری باید ارتباط خود را با کارشناسان فرمانداری تقویت کنند و مسائل و مشکلات شهرستان را در درون شهرستان مرتفع کنیم مدیر شهرستانی نباید به بهانه مجوز از مدیر استانی ، مردم را سردرگم کند و از کارشناسان مجرب فرمانداری استفاده شود و این تغییر رویه را لحاظ کنید.

شبانی نژاد از مدیران اداری خواست تا برنامه کوتاه مدت را تا تاریخ بیستم اردیبهشت سال جاری به فرمانداری ارائه دهند.
وی با بیان اینکه هیچ اداره ای نباید بدون برنامه حرکت کند، تصریح کرد: برنامه کوتاه مدت یکساله اداره بطور مثال؛ شبکه بهداشت و درمان در نیمه اول سال جاری ، تکمیل ساختمان اداری شبکه را برای افتتاح در هفته دولت آماده کند، بیمارستان ولیعصر (عج) لامرد در شهرستان باید برای بهبود وضعیت ورودی بیمارستان و ارائه خدمات به همراهان بیمار و تکریم ارباب رجوع را در دستور کار قرار دهد، اداره بهزیستی شهرستان؛ پروژه خیرساز حمایت از معلولان را را برای افتتاح آماده کند، اداره راه و شهرسازی پروژه کمالی به علامرودشت در شورای اداری مصوب شده و باید تکمیل آن در سال ۹۷ پیگیری شود.

نماینده عالی دولت در لامرد از مدیران اداری خواست تا علاوه بر برنامه های روزمره با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در راستای حمایت از تولید و اشتغال؛ پروژههای مهم مرتبط با اشتغال را پیگیری کرده و به فرمانداری ارائه دهند تا فرمانداری هم به سهم خود از این طرح ها حمایت هایی داشته باشد.
وی ادامه داد: نهادهای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی) باید زمینه توانمندی اعضای تحت پوشش خود را فراهم کنند تا اینکه شاهد بهبود فضای کسب و کار در شهرستان باشیم.

فرماندار لامرد در ادامه برنامه های حمایت از تولید و اشتغال باتوجه به وجود سرمایه گذاران بومی ؛ از بخشداران شهرستان خواست تا فعال شدن شهرک صنعتی در بخشها را پیگیری کنند و همچنین مدیران مرتبط با حوزه اشتغال روستایی زمینه جذب اعتبارات را فراهم نمایند.
حسین شبانی نژاد ضمن حمایت و اهمیت پیگیری درخواستهای سرمایه گذاران اضافه کرد: میز سرمایه گذاری در فرمانداری لامرد تشکیل شده و مدیران اداری، درخواست های سرمایه گذاران را شخصاً پیگیری کنند.

«تشکیل کمیته نظارت، همکاری و مشاوره به دستگاههای اجرایی شهرستان لامرد» از دیگر موارد مورد اشاره نماینده عالی دولت در شهرستان بود که با اشاره به اهداف این کمیته اظهار کرد: این کمیته به تنها نظارت بر امور اداری ندارد و در زمینه ساماندهی از محوطه سازی ورودی اداره گرفته تا بخشهای مختلف اداری را نظارت می کند و باید در سال جدید محیط ادارات برای تکریم ارباب رجوع آماده شوند و این موضوع در ارزیابی مدیران لحاظ می گردد.
حسین شبانی نژاد با تاکید بر اهمیت مباحث فرهنگی- اجتماعی در شهرستان و هماهنگی دستگاههای فرهنگی بیان کرد: مدیران فرهنگی، یک بسته فرهنگی جامع در شهرستان آماده کنند و هماهنگ شوند و قطعا اجرای این هماهنگی از سوی فرمانداری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
فرماندار لامرد از برگزاری نشست با احزاب و گروههای مختلف سیاسی در آینده نزدیک خبر داد و مشارکت آنان را در شتاب توسعه شهرستان مثمر ثمر عنوان کرد.

وی از مدیران ادارات شهرستان خواست تا در جذب بودجه ها بویژه بودجه ۳ درصد نفت و گاز توجه ویژه ای داشته باشند و در برابر مدیران کل استانی از حقوق مردم شهرستان دفاع کنند.
خودداری از سفرهای غیرضروری به مرکز استان و اقدام قانونی علیه دستگاههای دیگر با هماهنگی فرمانداری از دیگر خواسته های فرماندار لامرد از مدیران دستگاههای اداری بود.

برچسب ها :


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا