اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٩٩٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرمانده انتظامی فارس خبر داد؛

مُهرستان » فرمانده انتظامي استان گفت: با تلاش مأموران انتظامي استان، ۸۴۳ كيلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر كشف و چهار دستگاه خودرو سواري متعلق به قاچاقچيان توقيف شد. به گزارش مُهرستان؛ سردار احمد علي گودرزي : مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همكاري مأموران انتظامي شهرستان مُهر، اقدام به كنترل خودروهاي عبوري به…

مُهرستان » فرمانده انتظامي استان گفت: با تلاش مأموران انتظامي استان، ۸۴۳ كيلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر كشف و چهار دستگاه خودرو سواري متعلق به قاچاقچيان توقيف شد.

به گزارش مُهرستان؛ سردار احمد علي گودرزي : مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همكاري مأموران انتظامي شهرستان مُهر، اقدام به كنترل خودروهاي عبوري به صورت محسوس و نامحسوس در محورهاي مواصلاتي كردند.
وي ادامه داد: با تلاش مأموران و انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي در اين راستا چهار دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، پژو پارس، پرايد و تيبا متعلق به قاچاقچيان شناسايي و توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان فارس افزود: در بازرسي از اين خودروها در مجموع ۶۳۱ كيلوگرم حشيش و ۲۱۲ كيلو و ۲۰۰ گرم ترياك كشف و در اين راستا ۹ نفر قاچاقچي مواد مخدر دستگير و به مرجع قضائي معرفي شدند.

سردار گودرزي در پايان با اشاره به اثرات سوء مواد مخدر در جامعه، تأكيد كرد: همانند سال هاي گذشته يكي از اولويت هاي اصلي پليس فارس مبارزه بي امان با پديده شوم مواد مخدر، قاچاقچيان و سوداگران مرگ خواهد بود و مأموران جان بر كف انتظامي استان در اين مسير از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهند كرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا