اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٠٠٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد در دیدار با شورای آموزش و پرورش اشکنان؛

مُهرستان » باید تکریم معلم به یک فرهنگ در جامعه بدل گردد و از ساختار دولتی به شکل مردمی تغییر پیدا کند که قطعا جایگاه ائمه جمعه در تحقق این امر بسیار اثر گذار می باشد. به گزارش مُهرستان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم و همچنین در ایام…

مُهرستان » باید تکریم معلم به یک فرهنگ در جامعه بدل گردد و از ساختار دولتی به شکل مردمی تغییر پیدا کند که قطعا جایگاه ائمه جمعه در تحقق این امر بسیار اثر گذار می باشد.

به گزارش مُهرستان؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم و همچنین در ایام اعیاد باشکوه شعبانیه و مقارن با روز جوان شورای آموزش و پرورش بخش اشکنان با فرماندار لامرد ملاقات کردند.

در این دیدار شریفی رئیس اداره آموزش و پرورش اشکنان با اشاره به جایگاه ویژه تعلیم و تربیت در جامعه اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش اشکنان در بین ۵۹ منطقه آموزش و پرورش استان فارس رتبه ۱۸ استانی را دارد که نشان از ارتقاء بیش از ۱۰ پله ای در استان دارد.سال گذشته بخش اشکنان با بیش از ۵۰ قبولی در دانشگاه های دولتی و رتبه های بالا در هر سه رشته نشان داد که تا چه حد دانش آموزان با استعداد و توانمندی را در خود دارد.

شریفی افزود: در حوزه نوسازی هم با کمک خیرین خدمات خوبی صورت گرفته است اما قطعا حمایت بخش دولتی می تواند در ایجاد انگیزه بیشتر خیرین موثر باشد.

رئیس اموزش و پرورش و پرورش اشکنان اضافه کرد: صنعتی شدن شهرستان لامرد و برنامه های فرماندار و نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای اشتغال هرچه بیشتر نیروهای بومی در این صنایع، ضرورت وجود یک هنرستان فنی را در اشکنان بیشتر کرده است که امیدواریم با برنامه‌ریزی درست و سریع هر چه سریعتر شاهد ساخت این هنرستان باشیم .

ساخت سالن اجتماعات خواسته دیگر شریفی از عالی ترین مقام دولت در شهرستان بود.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه اشکنان ضمن تقدیر از توجه ویژه فرماندار به این بخش با تاکید بر موارد ذکر شده توسط مدیر آموزش و پرورش ضرورت تکمیل اردوگاه امام خامنه ای لاورخشت و توجه ویژه به آسفالت مدارس را خواستار شد.شهردار اشکنان نیز در این جلسه عدالت‌محوری در حوزه خدمات رسانی را بسیار مهم و موثر دانست و ابراز امیدواری کرد که با توجه به تجربه فرماندار شهرستان در شهرداری در حوزه عمران تحولات جدیدی انجام گیرد.

شبانی نژاد فرماندار لامرد نیز با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و همچنین اعیاد شعبانیه شعبانیه به اعضای شورای آموزش و پرورش اشکنان از جایگاه ویژه معلم و دست اندرکاران تعلیم و تربیت به عنوان یک نقطه آغاز برای همه تحولات نام برد.

فرماندار ایجاد فضای تکریم و تجلیل از متولیان امر آموزش و پرورش و بخصوص معلمان را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرد و همینطور ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش را خواستار شد.

وی در ادامه افزود: ضرورت وجود یک سالن اجتماعات در شهر اشکنان و همچنین تجهیز اردوگاه امام خامنه ای که مورد استفاده بسیاری از مردم می باشد انکار ناپذیر است، اما در هر برنامه ریزی باید شرایط اجرایی شدن آن را نیز در نظر بگیریم وعده غیر قابل انجام به مردم ندهیم، من در شورای اداری نیز اعلام کردم که مدیران باید برنامه‌های خود را به فرمانداری اعلام نمایند تا بر اساس پالایش این برنامه ها تخصیص بودجه نیز صورت گیرد تغییر و تحولات جدید در شهرستان صورت خواهد پذیرفت تا به سمت این هدف نزدیک شویم.

شبانی نژاد افزود: من همواره عدالت را به عنوان یک عنصر اصلی در جلب اعتماد مردم مدنظر قرار داده و با آن اعتقاد داشته و دارم.

فرماندار با اشاره به جایگاه منطقه ای و جمعیتی این بخش گفت: بخش اشکنان بخش بزرگی ست که با توجه به پیشینه تاریخی و همچنین وجود خیرین توانمند و مردم زحمتکش خود شایسته بهترین خدمات می‌باشد، وقتی خیری در زمینه ای ورود می‌کند حمایت دولتی انگیزه آن خیر را تقویت خواهد کرد. وی با اشاره به موضوع آسفالت مدارس گفت: انشالله با تهیه قیر رایگان و تحویل آن به شهرداری اشکنان این موضوع در اسرع وقت انجام می گیرد.

 در پایان این جلسه فرماندار شهرستان لامرد با تقدیر ازتلاشهای جوانان و مردم پاقلات در حوزه حفظ محیط زیست ابراز امیدواری کرد که با حمایت بیشتر و بازدید میدانی بتوان زمینه انتفال این تلاش به دیگر مناطق شهرستان را هم فراهم نمود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا