سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٠٤٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
اخبار دانشگاه آزاد اسلامی لامرد؛

مُهرستان » مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان، اعضای هیات علمی و استادان   دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد. به گزارش مُهرستان، مراسم بزرگداشت روز معلم  با حضور معاونان، کارکنان، اعضای هیات علمی و استادان حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.  دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه…

مُهرستان » مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان، اعضای هیات علمی و استادان   دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.

به گزارش مُهرستان، مراسم بزرگداشت روز معلم  با حضور معاونان، کارکنان، اعضای هیات علمی و استادان حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.

 دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی اساتید واحد در اعتلای فرهنگ اسلامی و ارتقاء سطح علمی دانشجویان، تعهد و تخصص را دوبال بالارونده هر دانشجو دانست که جهت رسیدن به قله های پیشرفت به آنها نیازمند می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد ضمن ارائه گزارش فعالیتهای صورت گرفته شده درخصوص افزایش ارتقاء سطح کیفی آموزشی و ایجاد تسهیلات مختلف رفاهی و دانشجویی برای دانشجویان واحد، ارتقاء کیفیت برنامه های فرهنگی و افزایش درآمدهای غیر شهریه ای را از اولویتهای دانشگاه در سال جدید دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد این مجموعه بزرگ آموزش عالی را گروهی هماهنگ، همدل و منسجم دانست که جهت خدمت رسانی به دانشجویان، کارکنان، استادان و خانواده های آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. وی کسب رتبه های برتر استانی واحد لامرد در سال قبل را گواهی بر بالا بودن کیفیت برنامه های اجرا شده توسط معاونتهای مختلف دانشگاه و بالا بودن استانداردها و شاخصهای مورد نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد که به همین دلیل هر ساله شاهد افزایش استقبال علاقه مندان به ادامه تحصیل در این واحد دانشگاهی هستیم.

دکتر مختار رنجبر معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه معاونت آموزشی و دانشجویی پرداخت و تمرکز بر توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی و رشته های مورد نیاز صنایع شهرستان، افزایش کیفیت آموزشی و پژوهشی، ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت از طریق انجام طرحهای پژوهشی مورد نیاز صنایع و برگزاری آزمونهای استخدامی و دوره های آموزشی مورد نیاز صنایع را از اولویتهای این معاونت در سال جدید دانست.

در ادامه مراسم از استادان دانشگاه که در مسابقات قرآن وعترت موفق به کسب مقامهای برتر شده بودند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد: استادان و معلمان معماران نسل آینده هستند.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد: استادان و معلمان را معماران نسل آینده دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت:« در دین مبین اسلام تعلیم و تربیت جایگاه ویژه و خطیری دارد به همین دلیل نقش و رسالت معلم به عنوان الگوی عملی اخلاق و معماران نسل آینده، منحضر به فرد است.»

وی افزود: « معلمان اشاعه دهنده فرهنگ، دانش و آگاهی در جامعه می باشند و حساسیت جایگاه این قشر فرهیخته در پیچ و خم های زندگی فردی و اجتماعی قابل مشاهده می باشد به طوری که منجر به هدایت، تکامل و تعلیم و تکامل انسان می گردد. لذا جا دارد که از نقش سازنده و مؤثر این قشر فرهیخته شریف و وظیفه شناس که از سر تعهد و دلسوزی به ساختن و شکل دهی استعدادهای مؤمن و کاردان مشغولند تقدیر و تشکر گردد.»

این مقام مسئول یکی از راههای قدردانی عملی از زحمات معلمان و استادان را کمک به تولید علم و تجاری سازی آن در راستای توسعه و پیشرفت کشور به منظور عدم وابستگی به قدرتهای بیگانه در تمام زمینه ها دانست و حمایت از پژوهشگران، محققان، دانشجویان و استادان مراکز علمی و پژوهشی و ارتباط آنها با مراکز صنعتی را راهگشای حل مشکلات اقتصادی کشور بر شمرد.

انصراف دکتر هاشمی از ریاست دانشگاه سماء استان فارس

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد که با حفظ سمت به عنوان معاون ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سمای استان فارس منصوب شده بود، پس از اتمام حکم سه ماه خود،  خدمت علمی به زادگاه خود را به ادامه کار در پستهای بالاتر در سطح استان ترجیح داد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، جلسه تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید سمای استان فارس با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان فارس و رؤسای سازمانهای سمای واحدهای دانشگاهی استان فارس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد.

دکتر سیداحمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد پیشرفت این واحد دانشگاهی و خدمت به جوانان و فرهیختگان شهرستان لامرد و مناطق و بخشهای محروم مجاور را از اولویتهای کاری خود دانست. وی آماده کردن بستر مناسب برای تحصیل آسان و کاهش هزینه های تحصیل جوانان این منطقه را با تصویب و دایر کردن رشته های مورد نیاز صنایع شهرستان، از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد دانست که باتوجه به وجود جوّی دوستانه و مجموعه ای همدل و با انگیزه در این مرکز آموزش عالی، اهداف دانشگاه تحقق یافته است.

وی علی رغم پیشنهاد های فراوان جهت تصدی پستهای مهم دانشگاهی در سطح استان فارس، ضمن رد تمام پیشنهادات مربوطه، ادامه کار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را انتخاب نمود.

تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

جلسه تکریم و معارفه معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با حضور کارکنان و اعضای هیأت علمی این واحد برگزار شد.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و فعالیتهای فرهنگی و دانشجویی دکتر عبدالرضا سعیدی، جایگاه والای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سطح استان را نشانه پویا و فعال بودن این معاونت دانست که با مدیریت دکتر سعیدی حاصل شده است.

وی همچنین ابراز امیدواری نمود باتوجه به علاقه، تعهد، تخصص و توانمندیهای علمی و اجرایی دکتر ابوذر همتی، شاهد افزایش کیفیت و کمیت برنامه های فرهنگی در دانشگاه باشیم.

دکتر عبدالرضا سعیدی ایجاد ساختار مدیریت فرهنگی، اجرای طرحهای ماندگار فرهنگی، اولویت بخشی به دانشجویان و اعتماد به آنان در انجام امور فرهنگی را بخشی از تلاشهای صورت گرفته برشمرد و از نصب تابلوهای قرآنی، اخذ مجوز ساخت المان شهدای گمنام، افزایش تعداد و تنوع کانونهای فرهنگی و نشریات دانشجویی را از اهم فعالیتهای اخیر خود دانست.

وی همچنین دستیابی به مقام سوم در مولفه های دانشجویی و فرهنگی در سطح استان، حضور دانشجویان دانشگاه آزاد واحد لامرد در مسابقات قرآنی کشوری و نیز دستیابی به مقام کشوری در جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی را از افتخارات واحد لامرد دانست که با تلاش تک تک استادان، کارکنان و دانشجویان حاصل شده است.

دکتر ابوذر همتی تقارن شروع خدمت خود در معاونت فرهنگی و دانشجویی با ایام روز معلم و میلاد امام عصر(عج) را به فال نیک گرفت و موفقیت خود و همکارانش را در برنامه ریزی و اجرای فعالیتهای فرهنگی و دانشجویی در راستای اهداف مهدوی از خدای متعال خواستار شد.

وی از فعالیت های ارزنده دکتر سعیدی در ریل گذاری و تنظیم چارچوبهای مناسب فرهنگی و دانشجویی و ارتقاء برنامه های فرهنگی و دانشجویی تقدیر و تشکر کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا