سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار

مهرستان: با حضور فرماندار، نماینده مجلس ، جمعی از مسئولین شهرستانی و جوانان ورزشکار روستای ارودان ، یازدهمین زمین چمن مصنوعی شهرستان در این روستا کلنگ زنی شد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر در این مراسم گفت:  رشد سرانه ورزشی شهرستان مهر فقط در دولت تدبیر و امید…

مهرستان: با حضور فرماندار، نماینده مجلس ، جمعی از مسئولین شهرستانی و جوانان ورزشکار روستای ارودان ، یازدهمین زمین چمن مصنوعی شهرستان در این روستا کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر در این مراسم گفت:  رشد سرانه ورزشی شهرستان مهر فقط در دولت تدبیر و امید ، با کل دولت های گذشته برابری می کند.

خلیل قاسمی ، ابراز داشت: از ابتداي شهرستان شدن مهر تاكنون شش سالن توپي در شهرستان احداث شده و این درحالی است که در سه سال گذشته سه سالن؛ شهرك اسير افتتاح و عمليات اجرايي سالن های اسير و روستاي كارون آغاز شده است و سه سالن ديگر هم در شهرستان مهر امسال شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته تعداد ۱۰ زمين چمن مصنوعي در شهرستان احداث و به بهره برداري رسيده است و این در حالی است که تا قبل از آن در کل منطقه حتی یک زمین چمن مصنوعی وجود نداشت.

قاسمی  افزود: خوش خوشبختانه روند توسعه و عمران شهرستان مهر در ۵ سال گذشته در بخش های زیربنایی حوزه ورزش را نیز در بر گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر ،  در خصوص پروژه زمین چمن مصنوعی روستای ارودان عنوان کرد: اعتباراین زمين چمن فوتسال از اعتبارات ملي است كه توسط اداره ورزش و جوانان به روستا تخصيص داده شده است و همچنين ساخت سالن مشاركتي ارودان كه ٣٠درصد آن توسط دهياري و ادامه كار توسط اداره كل ورزش و جوانان انجام خواهد شد كه البته جا دارد از  زحمات جناب آقاي دكتر علوي بخاطر رايزني و پيگيري اعتبارات سالن تشکر کنیم.

قاسمی تصریح کرد:  در مجموعه بزرگ ورزشی شهدای صنعت نفت نیز دو سالن  طراحی شده است که ان شالله پس از بهره برداری ورزشکاران کل شهرستان از آن بهره مند خواهند شد.

وی در پایان اظهار داشت: بزرگترین ظرفیت اداره ورزش و جوانان شهرستان ،  همکاری بی دریغ و نگاه ویژه فرماندار محترم شهرستان و نماینده محترم به حوزه ورزش است،به جرات می توان گفت هيچ درخواستي از طرف اداره ورزش از طرف اين دو بزرگوار بي جواب نمی ماند.

 

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودان

کلنگ زنی زمین فوتسال چمن مصنوعی در روستای ارودانشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا