اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٠٦٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
در جلسه شورای مشارکت های مردمی مُهر مطرح شد؛

مُهرستان / سید علی موسوی پور » اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی در سال جاری با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری شهرستان مهـر برگــزار شد. به گزارش مُهرستان؛ مجید غلامپور معاون فرماندار مُهر در این جلسه با تشکر و قدردانی از همکاری، مساعدت و احساس  مسئولیت خیــرین و نیکوکاران شهرستان جهت کمک به معلولین و نیازمندان…

مُهرستان / سید علی موسوی پور » اولین جلسه شورای مشارکت های مردمی در سال جاری با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری شهرستان مهـر برگــزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ مجید غلامپور معاون فرماندار مُهر در این جلسه با تشکر و قدردانی از همکاری، مساعدت و احساس  مسئولیت خیــرین و نیکوکاران شهرستان جهت کمک به معلولین و نیازمندان جامعه هــــدف بهزیستی، این کمک ‌رسانـی ها  و دستگیــــری ها  از محرومان را یکی از توفیق‌های بزرگ الهی دانست دانست.

وی افزود: ایجاد زمینه های اعتمادسازی و شفاف سازی، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران می‌تواند در زمینه جلب و جذب مشارکت‌های مردمی تأثیر بسزایی داشته باشد که این موضوع باید به صورت جدی مورد توجه اعضای شورا قرار گیرد.

غلامپور؛ شهرستان مهر را به توجه به سبغه دینی و مذهبی  از حیث مشارکت خیرین در سطح استان  ممتاز دانست و با اشاره به وظیفه حساس و مهم بهزیستی در راستای فقرزدایی و مشکلات مددجویان گفت: اداره بهزیستی می تواند با کمکها و حمایت های مردمی، فعالیت های خود را در رسیدگی به محرومین گسترش داده و با شناسایی و ساماندهی خیرین اقدامات موثر و خوبی را در کمک به محرومین جامعه انجام دهد.

مشارکت های مردمی - بهزیستی مُهر

عبدالله محمدی رئیس اداره بهزیستی شهرستان مُهر نیز گفت: این اداره در راستای تحقق اهداف خدا پسندانه در جهت  ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر به اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه، معلولین و همچنین به لحاظ حمایت خیرخواهانه و بعنوان یک تکلیف الهی و انسانی،‌ اقدام به جلب و جذب کمکهای نقدی و غیر نقدی و خدمات داوطلبانه از افراد خیر و مردم نیکوکار نموده است.

 وی افزود: مبلغ چهل و پنج میلیون تومان کمک نقدی و پنجاه میلیون تومان کمک های  غیر نقدی و خدمات توسط خیرین برای نیازمندان و مددجویان اداره بهزیستی جمع آوری شده است.

 محمدی گفت: مبلغ ۱۸ میلیون تومان کمک نقدی جهت تهیه جهیزیه ۳۵ نفر از فرزندان تحت پوشش پرداخت شده است همچنین مبلغ نه میلیون تومان کمکهای نقدی وغیر نقدی توسط خیرین برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه حمع آوری و به منطقه زلزله زده ارسال شده است.

وی افزود: واحد مشارکت های مردمی این اداره در سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر در سطح استان فارس شد که در همین جا از خیرین محترم واعضای شورای مشارکتهای مردمی وهمکاران خودم کمال تقدیر و تشکر بعمل می آید.

در ادامه این جلسه و با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان پیرامون جلب و جذب کمکهای مردمی و تهیه سبدکالا برای افراد تحت پوشش بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد بخشداران بخش های تابعه ضمن فعال نمودن شوراهای مشارکتهای مردمی در بخشها، همکاری و مساعدتهای لازم را با مسئولین بهزیستی انجام دهند.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۱۶:۵۳
٠
٠

سلام لااقلروزکارگر12نفرازشهخرداری اخراج نمیکردی.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا