اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٠٩٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار لامرد در نشست فرصت هایسرمایه گذاری مطرح کرد؛

مُهرستان » میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با موضوع تبیین فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان با حضور فرماندار و اعضا تشکیل گردید. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد در این جلسه که به منظور بررسی راههای تسهیل جذب سرمایه و تشویق سرمایه گذاران تشکیل گردید کارشناسان و مدیران اجرایی، شهرداران و…

مُهرستان » میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با موضوع تبیین فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان با حضور فرماندار و اعضا تشکیل گردید.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری لامرد در این جلسه که به منظور بررسی راههای تسهیل جذب سرمایه و تشویق سرمایه گذاران تشکیل گردید کارشناسان و مدیران اجرایی، شهرداران و نمایندگان صنایع بزرگ حاضر در منطقه موضوعات مختلفی را مطرح کردند.

شبانی نژاد فرماندار لامرد با تشریح جایگاه رشد اقتصادی شهرستان در استان گفت: جلسه کار گروه سرمایه گذاری مهمترین جلسه شهرستان می باشد و مدیران و اعضا باید شخصا در این جلسات حضور پیدا کنند.کارهای زیربنایی آینده نگر با تکیه بر سزمایه ها داخلی و خارجی در اولویت میباشدو با نگاه عمیق تر به آینده باید گسترش یابد.وی ادامه داد:امروز خوشبختانه پیشرفت صنعتی استان فارس بر روی لامرد تمرکز دارد.

در زمینه انتقال سریع و درست اطلاعات هم در حوزه های پایین دستی و هم بالادستی شبانی نژاد افزود: جزیره ای بودن اطلاعات و عدم انسجام لازم از جمله موارد کند شدن حرکت صحیح رو به جلو می باشد.

تشکیل میز ویژه سرمایه گذاری شهرستان لامرد در استان فارس از دیگر خواسته های نماینده عالی دولت در این شهرستان بود.
شبانی نژاد در ادامه افزود: سرمایه گذاری فقط معطوف به منطقه ویژه نمی گردد. تعامل مدیران کل و مدیران اجرایی شهرستان باید روند تعاملی و پیش رونده داشته باشد.

در این جلسه ضرورت برگزاری همایش سرمایه گذاری در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت که فرماندار لامرد از آن استقبال کردو ایشان آماده کردن فضای نرم افزاری و سخت افزاری در عالی ترین سطح برای این همایش خواستار شد.

فعال شدن شهرکهای صنعتی در بخشها و تلاش برای جذب سرمایه گذار در این حوزه ها از دیگر نکاتی بود که فرماندار به آن اشاره کرد.

شبانی نژاد همچنین هماهنگی و همراهی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و آیت الله دکتر علوی در کابینه به عنوان یک پتانسیل مطرح کردو باز شدن ال سی نیروگاه ، تسریع ساخت آزادراه لامرد پارسیان، تکمیل سریعتر کارخانه آلومینیوم و بسیاری فعالیت های دیگر را از ثمرات این همراهی عنوان کرد.

برچسب ها :


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا