اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣١١٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان » با حضور فرماندار و مسولين مربوط، بانك هاي عامل و متقاضيان سرمايه گذاري جلسه رفع موانع جذب تسهيلات طرح هاي اشتغالزاي فراگير و روستايي برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ در این جلسه که با تاکیدات و توجه ویژه شبانی نژاد فرماندار لامرد در روز پنجشنبه جهت حل موانع جذب تسهيلات با حضور همه اعضای…

مُهرستان » با حضور فرماندار و مسولين مربوط، بانك هاي عامل و متقاضيان سرمايه گذاري جلسه رفع موانع جذب تسهيلات طرح هاي اشتغالزاي فراگير و روستايي برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ در این جلسه که با تاکیدات و توجه ویژه شبانی نژاد فرماندار لامرد در روز پنجشنبه جهت حل موانع جذب تسهيلات با حضور همه اعضای مرتبط با این موضوع تشکیل گردید تلاش شد تا با بررسی کارشناسی و کمک دستگاه های مرتبط زمینه فعال شدن طرح های ارائه شده و جذب هر چه سریعتر تسهیلات فراهم شود.

در ابتداي جلسه قائدي فرد دبير كارگروه اشتغال شهرستان گزارشي از وضعيت جذب تسهيلات ارايه نمود و عنوان کرد:همه متقاضيان جذب تسهيلات در قالب رسته های معين شده به بانك هاي عامل معرفي گرديداست.

فرماندار شهرستان نيز همه دستگاههاي اجرايي را موظف نمود تا با تسهيل روند جذب اين اعتبارات و پيگيري های مستمر د ر خصوص جذب به موقع و شروع در سریعترین زمان ممکن افزود:كليه امورات اين طرحها شخصا پيگيري نمايند و بانكهاي عامل را به تعامل هر چه بيشتر با متقاضيان اخذ تسهيلات تشویق کرده و حد اکثر تعامل را داشته باشید.

قابل ذکر است که فرماندار شهرستان در اقدامی ویژه از سرمايه گذاران متقاضي اخذ تسهيلات نیز دعوت کرده و هر کدام اختصاصا مسایل و مشکلات خود را بیان نمودند.بانكهاي عامل و دستگاههاي اجرايي نیز در هر مورد به بررسي راهكارهاي حل موانع پرداختند.

تاكنون ٣٥طرح به بانك هاي عامل معرفي شده و تمامي عوامل اجرايي شهرستان پيگير جذب اين تسهيلات مي باشدشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا