سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣١٥٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
به همت پایگاه مقاومت خاتم الانبیاء؛

مُهرستان » مراسم بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان لامرد به همت پایگاه مقاومت خاتم الانبیاء لامرد و ستاد بزرگداشت سوم خرداد برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شهدا،روحانیون معظم،فرمانده محترم سپاه لامرد،فرماندار محترم شهر لامرد، امیر سرتیپ یاسینی رییس دفتر ارتباطات مردمی فرمانده نیرو زمینی ارتش و دیگر…

مُهرستان » مراسم بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان لامرد به همت پایگاه مقاومت خاتم الانبیاء لامرد و ستاد بزرگداشت سوم خرداد برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شهدا،روحانیون معظم،فرمانده محترم سپاه لامرد،فرماندار محترم شهر لامرد، امیر سرتیپ یاسینی رییس دفتر ارتباطات مردمی فرمانده نیرو زمینی ارتش و دیگر اقشار مختلف برگزار شد امیر یاسینی به بیان سخنانی در مورد سوم خرداد پرداخت.

وی پیرامون حماسه آفرینی نیروها در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: مردان جنگ مردانی بودند که به عشق و ولایت پا به عرصه های جبهه گذاشتند.

این راوی دفاع مقدس با یادآوری این جمله که شروع کننده حمله صدام بودند و ما طبق وظیفه باید از وطن دفاع میکردیم، ایشان با بیان اینکه بیش از ۶۳۴ مرحله تعرض زمینی،هوایی توسط نیروهای بعث عراق انجام میشد و ضمن اطلاع به ریاست محترم جمهور وقت ایشان بیان می داشتند که فقط یک مامور هست.

وی افزود؛ صدام برای آب و خاک نیامده بوده بلکه هدف اصلی خود ساقط جمهوری اسلامی ایران بود ولی این ملت ایران با رهبری حضرت امام خمینی دست دشمنان این مرز و بوم را قطع نمودند.

امیر یاسینی گفت: عراق در مسیر زمینی در راههای مختلف آمد و بسیاری از شهرهای ما را زیر بمب و آتش قرار دادند که وحدت سپاه و ارتش در کنار مردم باعث شد همه این حملات خنثی شود و امروز ما در این کشور مدیون امثال صیادی ها، فکوری ها و دیگر شهدای این مرز و بوم هستیم.

شایان ذکر است در این مراسم از خانوادهای معظم شهدای سوم خرداد تجلیل به عمل آمد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا