سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣١٦١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
طی احکامی جداگانه صورت گرفت؛

مُهرستان » مراسم معارفه سه معاون جدید و مشاور مدیرعامل برق فارس، به صورت همزمان برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، با صدور احکام جداگانه‌ای «مهندس حمزه روغنیان» را به سمت معاون بهره‌برداری، «مهندس غلامرضا نصیری» را به سمت معاون طرح و توسعه، «مهندس خدارحم آسیایی» را به سمت معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات…

مُهرستان » مراسم معارفه سه معاون جدید و مشاور مدیرعامل برق فارس، به صورت همزمان برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، با صدور احکام جداگانه‌ای «مهندس حمزه روغنیان» را به سمت معاون بهره‌برداری، «مهندس غلامرضا نصیری» را به سمت معاون طرح و توسعه، «مهندس خدارحم آسیایی» را به سمت معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات و «مهندس یداله حقیقی» را به سمت مشاور مدیرعامل برق فارس منصوب کرد.

مراسم تودیع و معارفه این چهار مقام مسئول، با حضور مديرعامل، اعضای هيات مديره، معاونين، مديران و برخی از کارشناسان شرکت برق منطقه‌ای برگزار شد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس در این مراسم رسالت صنعت برق را امری مهم و حیاتی برشمرد و افزود: امروزه برق نیاز اساسی و حیاتی مردم محسوب می شود و  بدون برق زندگی امکان پذیر نیست؛ در این راستا تامین برق مطمئن و پایدار از مهمترین رسالت صنعت برق کشور به شمار می آید.

وی ضمن تقدیر از خدمات برق رسانی مجموعه صنعت برق، از تلاش و خدمات صادقانه مهندس حقیقی که در سمت معاونت طرح و توسعه منشاء خدمات ارزشمندی بود تقدیر کرد.

مدیر عامل برق فارس همچنین ماموریت معاونت برنامه ریزی، طرح و توسعه و بهره برداری را در راستای پیشبرد اهداف شرکت بسیار حساس و حائز اهمیت خواند و اظهار داشت: الحمدلله  تاکنون معاونت های مربوطه در تمامی عرصه ها  پُرتوان ظاهر شده اند لذا مسئولیت معاونین جدید در ادامه راه نیز سنگین تر خواهد بود.

به گزارش مُهرستان، شرکت برق منطقه‌ای فارس از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت توانیر است که مسئولیت تامین و انتقال انرژي الکتريکي مطمئن و موردنياز مشتركين خود را در سطح دو استان فارس و بوشهر، بر عهده دارد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا