سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣١٦٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مهر:

مهرستان:  فرماندار شهرستان مهر در جلسه ای که به منظور تعیین زمین مورد نیاز جهت احداث ایستگاه هواشناسی مهر برگزار شده بود از خریداری تجهیزات مورد نیاز این ایستگاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  سید محمد موسوی در این جلسه گفت: راه اندازی ایستگاه هواشناسی شهرستان مهر از مطالبات گذشته و همیشگی مردم…

مهرستان:  فرماندار شهرستان مهر در جلسه ای که به منظور تعیین زمین مورد نیاز جهت احداث ایستگاه هواشناسی مهر برگزار شده بود از خریداری تجهیزات مورد نیاز این ایستگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  سید محمد موسوی در این جلسه گفت: راه اندازی ایستگاه هواشناسی شهرستان مهر از مطالبات گذشته و همیشگی مردم شهرستان بوده است و هر از گاهی در دیدارها مردم در خصوص وضعیت راه اندازی ایستگاه سوال می پرسند.

موسوی ادامه داد:  در دولت تدبیر و امید به معنی واقعی کلمه انقلاب عمرانی در شهرستان صورت گرفته است اما مردم به راه اندازی نشدن ایستگاه هواشناسی شهرستان توجه بیشتری می کنند!

وی افزود:  خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته  تجهیزات مورد نیاز ایستگاه هواشناسی مهر توسط  اداره کل هواشناسی استان فارس خریداری شده است.

فرماندار شهرستان مهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر مراحل واگذاری زمین مورد نیاز این ایستگاه در حال انجام است و در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی سال ۹۷ نیز  اعتبار مورد نیاز مصوب خواهد شد.

جلسه تعیین و تکلیف زمین ایستگاه هواشناسی شهرستان مهر

جلسه تعیین و تکلیف زمین ایستگاه هواشناسی شهرستان مهر

جلسه تعیین و تکلیف زمین ایستگاه هواشناسی شهرستان مهر

جلسه تعیین و تکلیف زمین ایستگاه هواشناسی شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا