دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣١٨١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار شهرستان مهر:

  مهرستان ؛ جلسه ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) با حضور ائمه جمعه،  روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری شهرستان مهر تشکیل شد.  به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛  فرماندار شهرستان مهر در این جلسه  ابراز داشت: شخصیت و اندیشه های والای حضرت امام (ره) باعث…

 

مهرستان ؛ جلسه ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) با حضور ائمه جمعه،  روسای ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری شهرستان مهر تشکیل شد.

 به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛  فرماندار شهرستان مهر در این جلسه  ابراز داشت: شخصیت و اندیشه های والای حضرت امام (ره) باعث شکل‌گیری نظامی شد که هویت دینی و اسلامی و سیاسی ما را بیمه کرد.

وی افزود: در سایه این نظام مقدس است که ۴۰ سال با اقتدار زندگی کرده ایم و حال ضروری است که اندیشه و تفکرات امام خمینی(ره) برای اقشار جامعه مخصوصاً جوانان به خوبی تبیین شود.

سید محمد موسوی خاطرنشان کرد:  مهمترین هدف امام این بود که تعیین سرنوشت مردم به دست خود مردم باشد ،  قرارگیری حکومت اسلامی در کنار ساختارجمهوری ، الگوی جدیدی از مدیریت یک جامعه را ارائه کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهردر پایان  بیان داشت: این که امروز با آرمان‌ها و اهداف امام و انقلاب فاصله داریم دلیل بر این نیست که ساختار ایراد دارد ،  مَثلِ معروفی است که ، اسلام به ذات خود ندارد عیبی؛ هر عیب که هست از مسلمانی ماست.

گفتنی است مراسم ارتحال حضرت امام(ره) دوشنبه پانزدهم خرداد ماه ساعت ۱۰ صبح در محل مصلی نماز جمعه شهر مهر برگزار خواهد شد.

 

جلسه هماهنگی ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان مهر

جلسه هماهنگی ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان مهر

جلسه هماهنگی ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا