سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار

مهرستان:   مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)  و همچنین محفل انس با قرآن با همکاری ستاد ارتحال حضرت امام بخش  اسیر و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهر ، با سخنرانی حجت الاسلام شاکری امام جمعه شهرستان و  با حضور فرماندار، نماینده مجلس، روحانیون و جمعی از مردم و مسئولین محلی شهر اسیر برگزار…

مهرستان:   مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره)  و همچنین محفل انس با قرآن با همکاری ستاد ارتحال حضرت امام بخش  اسیر و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهر ، با سخنرانی حجت الاسلام شاکری امام جمعه شهرستان و  با حضور فرماندار، نماینده مجلس، روحانیون و جمعی از مردم و مسئولین محلی شهر اسیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  حجت‌الاسلام شاکری امام جمعه شهر مهر  در این مراسم در خصوص نقش امام خمینی (ره) در هم افزایی و انسجام توده عظیم مردم در مقابل رژیمی که  به عنوان برترین قدرت نظامی منطقه شناخته می‌شد مواردی را بیان کرد.

امام جمعه مهر بیان داشت:  رژیم ستمگر شاهنشاهی با همه توان نظامی اش و حمایت های دولت های غربی و به خصوص آمریکای جنایتکار در مقابل قدرت اراده و ایمان مردم و رهبری های حکیمانه حضرت امام(ره)  کمر خم کرد و شکست خورد.

حجت الاسلام شاکری خاطرنشان کرد:  پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر قدرت مردم و اعتقادات دینی الگوی جدیدی از ظلم ستیزی در جهان مطرح کرد.

 

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیر

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیر

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیر

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیر

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیر

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) بخش اسیرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا