چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٢٢٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور جمعی ازطلاب و روحانیون؛

مُهرستان » نشست هم اندیشی طلاب و مبلغین جوان با موضوع فرصت‌های تبلیغی و آسیب‌های اجتماعی با حضور حجت الاسلام علوی امام جمعه موقت لامرد، حجت الاسلام غفاری امام جمعه موقت و رییس دادگستری، حجت الاسلام بلوری رییس اداره تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام ابوالحسنی و آزاد نمایندگان طلاب در حوزه انتخابیه لار، لامرد، مهر و…

مُهرستان » نشست هم اندیشی طلاب و مبلغین جوان با موضوع فرصت‌های تبلیغی و آسیب‌های اجتماعی با حضور حجت الاسلام علوی امام جمعه موقت لامرد، حجت الاسلام غفاری امام جمعه موقت و رییس دادگستری، حجت الاسلام بلوری رییس اداره تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام ابوالحسنی و آزاد نمایندگان طلاب در حوزه انتخابیه لار، لامرد، مهر و گراش، حجت الاسلام صادقی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لامرد و جمعی دیگر از طلاب و روحانیون برگزار شد.

در ابتدای نشست حجت الاسلام اسدی مدیر گروه تبلیغی جهادی شهید انصاری با ارائه گزارشی به اعزام و فعالیت تبلیغی بیش از ۴۰ مبلغ جوان و انقلابی، همزمان در دو محور شهرستان لامرد استان فارس و بشاگرد استان هرمزگان و فعالیت های مختلف آنها خصوصا در موضوع خانواده و تهدید های پیش رو اشاره نمود.

در ادامه این نشست صمیمی حجت الاسلام علوی امام جمعه موقت ضمن ارائه مطالبی پیرامون اهمیت نقش مبلغین و حضور فعال آنها در تحکیم باورهای دینی مردم خصوصا نسل جوان، امام جمعه را فرمانده فرهنگی در هر شهر دانسته و به نقد این موضوع پرداختند که متاسفانه در لامرد از این جایگاه و ظرفیت بسیار مهم آن غفلت جدی صورت گرفته است.


حجت الاسلام حسین‌زاده از مبلغین موفق و فعالان تبلیغی منطقه  نیز ضمن تقدیر و تشکر برای تشکلیل این جلسه به تاریخچه ای از حضور علماء و مبلغین دینی در منطقه پرداخته و مجمع طلاب جوان را از تشکل های موفق در ساماندهی امور دینی و تبلیغی منطقه که حضور فعالی در همه عرصه ها دارد بر شمرد.

حجت الاسلام غفاری رییس دادگستری لامرد نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات فراوان فرهنگی و آسیب های اجتماعی به نکات مهمی پیرامون  فرصت تبلیغی ماه مبارک رمضان، حضور جدی و فعال طلاب و روحانیت جوان و موفق و ایجاد بستر مناسب برای این فعالیت ها اشاره نمود.

در پایان این نشست حجت الاسلام آزاد نماینده طلاب با ارائه گزارشی از دیدار نمایندگان طلاب حوزه انتخابیه لار، لامرد، مهر و گراش با ائمه جمعه منطقه به برنامه ریزی مجمع طلاب جوان و حمایت جدی از طلاب و روحانیون برای حضور کوتاه مدت و بلندمدت آنها در عرصه های مختلف دینی، فرهنگی و اجتماعی منطقه اشاره نمود.

معاون طرح و برنامه مجمع طلاب جوان راه اندازی رسمی دفتر مجمع طلاب جوان در منطقه برای ساماندهی این امور و پشتیبانی و نظارت بر فعالیت های تبلیغی و پاسخگویی به مطالبات دینی مردم، خصوصا در حوزه مسائل تربیتی،خانواده و آسیب های اجتماعی را یک امر ضروری بر شمرد.

لازم به ذکر است که دفتر مجمع طلاب جوان در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیه واقع در شهرک هجرت راه اندازی شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا