سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٢٤٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
خطیب نماز جمعه مُهر؛

مُهرستان » آیین وحدت آفرین نماز جمعه شهرستان مهر با حضور مردم خداجوی منطقه به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین شاکری،امام جمعه مهر ،در مصلای نماز جمعه اقامه شد. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ فریاد حمایت مردم شریف شهرستان مُهر از مردم مظلوم فلسطین در در مصلای نماز…

مُهرستان » آیین وحدت آفرین نماز جمعه شهرستان مهر با حضور مردم خداجوی منطقه به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین شاکری،امام جمعه مهر ،در مصلای نماز جمعه اقامه شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان مُهر؛ فریاد حمایت مردم شریف شهرستان مُهر از مردم مظلوم فلسطین در در مصلای نماز جمعه این مُهر طنین انداز شد.

خطیب جمعه ایتن شهر در شروع خطبه خود بر حمایت همه جانبه از قدس شریف و دنبال کردن آرمان آزادسازی قبله اول مسلمین تاکید کردند.

حجه الاسلام شاکری گفت: سه مکان مقدس برای مسلمانان وجود دارد ، یکی مکه مکرمه و دیگری مدینه منوره و سوم بیت المقدس است که این بیت شریف هم اکنون در تصرف رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی است و همانطور که امام علی علیه السلام فرمودند یار مظلوم باشید و دشمن ظالم، باید تمام تلاش خود را در جهت معدوم سازی این رژیم سفاك و ظالم به کار گیریم.

حجت الاسلام شاکری به برخی از خصوصيات امام راحل پرداخت و افزود: امام (ره) رمز پیروزی ملت در همه زمینه ها را وحدت و اتحاد می دانستند و از ویژگی های امام قدس سره این بود که امام احساسی و هیجان زده نبودند و معقولانه عمل می کردند. همچنین امام (ره) از حاشیه پردازی پرهیز می کردند و به اصول و متنها می پرداختند.

امام جمعه مُهر به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کردند که خطاب به دشمن گفته اند دوره بزن و دررو تمام شده و اگر یکی بزنید ده تا می خورید و ایران هم اکنون در خاورمیانه مانند شیری غران جلو منافع آمریکا را گرفته است وايادي امريكا را از بازو قلم كرده است.

همچنین ایشان به این فرمایش رهبری معظم انقلاب که سازمان انرژی هسته ای را مکلف کردنددرچارچوب برجام، تمهيدات صدونود هزارسو را مهيا كنيد.
ایشان در پایان از حضور گسترده ملت در یوم الله قدس تقدیر و تشکر کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا