سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٢٥٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
سید محسن علوی در نطق میان دستور خود مطرح کرد؛

مُهرستان » سید محسن علوی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، ضمن تشکر از مردم به دلیل حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس گفت: امروز که دشمنان اسلام دست در دست آمریکا جنایکار گذاشته و کیان اسلامی را هدف قرار داده است، ملت شریف ایران اسلامی، احزاب و جناح‌های سیاسی و…

مُهرستان » سید محسن علوی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، ضمن تشکر از مردم به دلیل حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس گفت: امروز که دشمنان اسلام دست در دست آمریکا جنایکار گذاشته و کیان اسلامی را هدف قرار داده است، ملت شریف ایران اسلامی، احزاب و جناح‌های سیاسی و کلیه مسئولان و دلسوزان نظام دعوت به وحدت و پرهیز از اختلافات و توجه به منافع ملی تحت رهبری مقام عظمی ولایت می‌نمایم.

به گزارش مُهرستان؛ وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: تاثیر آلایندگی صنایع واقع در عسلویه در  شهرستان های لامرد و مهر سبب خسارت‌های جبران ناپذیر در این منطقه شده است که بارها به مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست متذکر شده‌ام، انتظار می‌رود این سازمان همان گونه که به سلامت و حقوق حیوانات اهتمام دارد به سلامت و حقوق انسان‌ها نیز اهتمام داشته باشد و مجدد متذکر می‌شوم در اسرع وقت نسبت به احقاق مردم این دو شهرستان اقدام فرمایند.

علوی ضمن تشکر از مسئولان وزارت صنعت به ویژه ایمیدروافزود: این وزارتخانه در احداث صنایع انرژی لامرد و صدور بخشنامه در خصوص اشتغال نیروهای بومی متاسفانه شاهد جذب نیروهای غیر بومی و بی‌توجهی به تذکرات پی درپی مسئولان محلی هستیم. این اقدام به مدیران سایت انرژی بر ایجاد فضای ملتهب  در این دو شهرستان شده است که امیدوارم مدیران سایت پذیرای مسئولان حوادث امنیتی ناشی از این اقدام خود باشند.

وی یادآورشد: صدور سوال برانگیز مجوز معادن شن و ماسه در این منطقه موجبات نارضایتی شدید مردم را فراهم نموده است از مسئولان اجرایی و قضایی و به ویژه سازمان بازرسی تقاضا می‌نمایم جهت مرتفع شدن هر گونه شک و شبهه  در نحوه صدور مجوز این معادن مجدد نسبت به بررسی های کارشناسی در مورد این موضوع اقدام نمایند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: شهرستان لامرد و مهر در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرز قرار داشته و با توجه به میزبانی  تعاونی مرزنشینان منطقه مرزی محسوب می‌شود، اما فرهنگیان زحمتکش این منطقه از حق خط نوار مرزی این منطقه محروم هستند از وزارتخانه های کشور و آموزش و پرورش درخواست می‌نمایم نسبت به احقاق حقوق فرهنگیان این منطقه اقدامات قانونی را مبذول فرمایند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در پایان از وزیر نفت خواست جهت بهبود وضعیت معیشت کارکنان قرار داد موقت این وزارتخانه اقدامات لازم را مبذول فرمایند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا