اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٠٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور اعضا تشکیل شد؛

مُهرستان » اولین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان لامرد در سال ۹۷ با حضور معاون فرماندار شهرستان لامرد تشکیل شد. به گزارش مُهرستان؛ در این جلسه که با حضور کاظم زاده رئیس بهزیستی شهرستان لامرد و کارشناسان این اداره و همچنین اعضای کمیته مناسب سازی شهرستان و برخی از روسای ادارات در سالن شهید جنگاور فرمانداری…

مُهرستان » اولین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان لامرد در سال ۹۷ با حضور معاون فرماندار شهرستان لامرد تشکیل شد.

به گزارش مُهرستان؛ در این جلسه که با حضور کاظم زاده رئیس بهزیستی شهرستان لامرد و کارشناسان این اداره و همچنین اعضای کمیته مناسب سازی شهرستان و برخی از روسای ادارات در سالن شهید جنگاور فرمانداری لامرد برگزار گردید مسائل مربوط به بهسازی معابرو اماکن عمومی و فضای شهری جهت استفاده مناسب تر معلولین بررسی گردید.

در این جلسه کاظم زاده با اعلام نمرات ارزیابی ادارات مختلف که در نتیجه جمع بندی بازدیدهای کارشناسان این اداره بر اساس استانداردهای موجود و چک لیستهای کشور صورت گرفته بود گفت: هدف از ارائه این نمرات تنها بیان این موضوع است که تک تک مدیریت‌های اجرایی شهرستان موظف به رعایت شرایطی برای تسهیل استفاده معلولین از امکانات موجود در شهر و یا در آن اداره می باشند.

کاظم زاده با توضیح اینکه اطلاعات مربوط به مناسب سازی با تلاش کارشناسان این اداره در هر شرایطی انجام شده و زحمت بسیار زیادی برای آن کشیده شده است گفت: اداره بهزیستی شهرستان لامردمتعهد می باشد که شرایط را برای معلولین بهبود ببخشد و فضای لازم را برای فعالیت ایشان فراهم کند و برای این کار از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .

همکاران من در بهزیستی تمام وقت خود را برای موضوع گذاشته‌اند و توقع ما این است که مدیران اجرایی شهرستان نیز به این موضوع اهمیت بدهند.

 در ادامه جلسه پیشاهنگ معاون فرماندار شهرستان لامرد نیز با تاکید بر اهمیت بسیار بالای استفاده از پتانسیل و توان این قشر تلاشگر در جامعه بی توجهی و یا عدم ارائه خدمات لازم در حوزه بهسازی معابرو اماکن عمومی یکی از دلایل عدم استفاده از سرمایه گذاری های انجام شده بر روی این عزیزان عنوان کرد .

پیش آهنگ گفت بسیاری از معلولین تحصیلات عالی و یا تخصص هایی دارند که افراد سالم از انجام آن ناتوان هستند اما متأسفانه با توجه به اینکه فضای لازم برای حضور معلول در محل ارائه خدمت فراهم نگردیده باعث خانه نشین شدن فرد یا عدم ارائه آن خدمت به جامعه می گردد که این اصلا برای ما قابل قبول نیست .
در ادامه جلسه معاون فرماندار لامرد با تاکید بر تمکین ادارات به استانداردهای موجود که توسط اداره بهزیستی شهرستان ارائه می گردد حضور روسای ادارات رادر این جلسه به صورت ثابت ضروری خواند تا پیگیری مصوبات نتیجه بخش باشد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا