اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٠٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
کاهش ۵۱ درصدی اعتبارات / افزایش ۴۱ درصدی در تخصیص ها

مهرستان: نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه از کاهش ۵۱ درصدی اعتبارات کل کشور از محل اعتبارات نفت و گاز و استانی خبر داد. در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مهر مجموع اعتبارات این شهرستان از محل نفت و گاز و استانی ۱۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان تومان اعلام شد. از طرفی میزان تخصیص اعتبارات…

مهرستان: نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه از کاهش ۵۱ درصدی اعتبارات کل کشور از محل اعتبارات نفت و گاز و استانی خبر داد. در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مهر مجموع اعتبارات این شهرستان از محل نفت و گاز و استانی ۱۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان تومان اعلام شد. از طرفی میزان تخصیص اعتبارات به نسبت سال گذشته ۴۱ درصد افزایش خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ سید محمد موسوی در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان بیان داشت:  متاسفانه سهم یک سوم  اعتبارات  سه درصد نفت و گاز شهرستان که مربوط به صادرات گاز مصرفی است در مقایسه با سال گذشته ۵۱ درصد کاهش داشته است.  این کاهش اعتبار تنها در شهرستان مهر نیست و در کل کشور اعمال شده است.

وی افزود:  البته خبر خوب اینکه در بحث تخصیص ها تا این لحظه تخصیص ۸۱ درصد از این اعتبارات قطعی است ، یعنی ۴۱ درصد افزایش نسبت به سال گذشته که این موضوع باعث می‌گردد بتوان برنامه ریزی بهتری برای بودجه ریزی در  پروژه‌های مختلف شهرستان داشت.

در ادامه دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان های مهر ابراز داشت:  با توجه به  وجود چاههای گازی و پالایشگاه گاز در شهرستان مهر و کاهش  صادرات گاز از کشور بر اساس برنامه ششم توسعه اعتبارات شهرستان مهر از محل سه درصد نفت  و گاز همانند سراسر کشور با کاهش ۵۱ درصدی روبرو شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه دولت تصمیم گرفته هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش داده و به نوعی صرفه جویی کند ،اعتبارات استانی نیز در سطح کشور کاهش یافته است.

اسماعیل زارعی  گفت:  در سال ۹۷ مجموع اعتبارات نفت و گاز و استانی شهرستان مهر از حدود ۲۴ میلیارد سال گذشته به ۱۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان رسیده است.

وی ادامه داد:  به صورت جزئی تر اعتبارات نفت و گاز شهرستان مهر  ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تعیین گردیده است.

دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستانهای مهر و لامرد در پایان ابراز داشت: اتفاق خوبی که در  بودجه ریزی سال ۹۷ افتاده و فرماندار محترم نیز به آن اشاره کردند این است که تا این لحظه تخصیص های اعتبارات  نفت و گاز ۸۱ درصد قطعی شده و احتمال این که این رقم به ۱۰۰ درصد برسد زیاد است.  نتیجه اینکه از نگاه کارشناسان سازمان مدیریت برنامه و بودجه سال ۹۷ بهتر از سال گذشته است؛ چراکه  میزان افزایش تخصیص ها کاهش اعتبار صورت گرفته را جبران می کند.

 

کیمته برنامه ریزی شهرستان مهر

کیمته برنامه ریزی شهرستان مهر

کیمته برنامه ریزی شهرستان مهر

کیمته برنامه ریزی شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا