اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣١٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مهرستان:  جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث مجتمع بزرگ ورزشی شهدای صنعت نفت با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس،  نماینده وزارت نفت و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان فارس در دفتر فرماندار شهرستان مهر برگزار شد. در این جلسه کارشناس ناظر اداره کل ورزش و جوانان فارس از عملیاتی شدن این پروژه بزرگ ورزشی…

مهرستان:  جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث مجتمع بزرگ ورزشی شهدای صنعت نفت با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس،  نماینده وزارت نفت و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان فارس در دفتر فرماندار شهرستان مهر برگزار شد. در این جلسه کارشناس ناظر اداره کل ورزش و جوانان فارس از عملیاتی شدن این پروژه بزرگ ورزشی طی یک الی دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر در این جلسه گفت: شهرستان مهر به برکت این نظام مقدس در دولت تدبیر و امید شاهد پروژه های بزرگی در حوزه‌های عمرانی بوده است، یکی از این حوزه ها که در آن عملکرد دولت کاملاً قابل دفاع و برجسته شده حوزه ورزش و جوانان است.

وی افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید  سرانه ورزشی در شهرستان مهر با افزایش و جهش چند برابری همراه بوده است.مجتمع بزرگ ورزشی شهدای صنعت نفت با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان  بزرگترین پروژه ورزشی جنوب است که ان شاالله به زودی شاهد آغاز عملیات ساخت آن خواهیم بود.

فرماندار شهرستان مهر خاطرنشان کرد:  امیدواریم با توجه به همکاری وزارت نفت در این خصوص، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز به صورت ویژه فرایند اداری این پروژه را تسریع کند.

در ادامه کارشناس ناظراداره کل ورزش و جوانان استان فارس ابراز داشت:  مناقصه این پروژه بزرگ ورزشی در دو مرحله انجام شده است و یک هفته آینده گزارشی دقیق و کامل از وضعیت این پروژه ارائه خواهیم نمود و عملیات احداث مجموعه  ورزشی شهدای صنعت نفت شهرستان مهر شروع خواهد شد.

گفتنی است  مجتمع بزرگ ورزشی صنعت نفت شهرستان مهر شامل مجموعه ای از دو سالن ورزشی استاندارد، استخر ورزشی سرپوشیده، مجتمع خوابگاهی، زمین فوتبال چمن مصنوعی،  مجموعه اداری و… خواهد بود و به گفته مسئولین مربوطه در در فصلهای پاییز و زمستان با توجه به اینکه یکی از بهترین شرایط آب و هوایی در منطقه حاکم است می تواند میزبان اردوی  تیم های ملی باشد.

 

جلسه بررسی آخرین وضعیت مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت

جلسه بررسی آخرین وضعیت مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفتشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا