اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٤٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : اجتماعی
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » خطیب جمعه مهر در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: فرمایشات امام مسلمین مقام معظم رهبری در جمع قضات و مسئولان دستگاه قضایی بسیار مهم و ارزنده بود. به گزارش مُهرستان؛ وی با اشاره به برخورد قاطع مقابل بدخواهان گفت: یکی از بدخواهان، مفسدان اقتصادی هستند که قوه قضاییه باید قاهرانه و قاطعانه…

مُهرستان » خطیب جمعه مهر در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: فرمایشات امام مسلمین مقام معظم رهبری در جمع قضات و مسئولان دستگاه قضایی بسیار مهم و ارزنده بود.

به گزارش مُهرستان؛ وی با اشاره به برخورد قاطع مقابل بدخواهان گفت: یکی از بدخواهان، مفسدان اقتصادی هستند که قوه قضاییه باید قاهرانه و قاطعانه با این پدیده شوم برخورد کند.

وی گفت: حقوق بشر آمریکايي و قضات صادق و کوشا بخشی دیگر از خطبه های امروز بود که امام جمعه مهر اظهار کرد؛ حقوق بشر آمریکايي در عمل مفتضح است.

حجت الاسلام شاکری با توجه به توصیه رهبری به قوه قضاییه جهت معرفی قضات صادق و کوشا و قضات متخلف لازم است روسای دادگستری‌ها،قضات را ارزیابی کنند و آنها را به جامعه معرفي كنند.

این استاد حوزه و دانشگاه با توجه به شروع فصل گرما و اوقات فراغت از والدین خواست تا مطابق با سفارش پیامبر اسلام (ص)به فرزندان خود شنا یاد دهند و براي این موضوع به یک استخر در این شهرستان نیازمندیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی نبودن انبار مسقف جهت نگهداری غلات را یکی از مشکلات کشاورزان عزيز شمرد و اضافه کرد؛ استاندار محترم و سازمان بودجه و برنامه و فرماندار محترم این مشکل کشاورزان را از سه درصد نفت و گاز تخصیص دهند.

ایشان در خطبه اول به اعتیاد به مواد مخدر یکی از آسیب‌های اجتماعی پرداخت و افزود؛ والدین جهت پیشگیری باید مواد مخدر سنتی و صنعتی را بشناسند چون اگر کسی موادمخدر را نشناسد نمی تواند پیشگیری کند و ممکن است خودش هم در دام اعتيادبیفتد وي اعتیاد را ویرانگر و نابودگر زندگی ها شمردند و اضافه کردند آموزش مهارت نه گفتن را باید به فرزندان خود آموزش دهیم التي دراين دام نيفتند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا