اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٦٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان مهر مطرح شد:

مهرستان: جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مهر به ریاست غلام پور معاون فرماندار برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ معاون فرماندار شهرستان مهر در این جلسه بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در ۱۲ تیر ماه ۸۱ فرمانی تاریخی مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا…

مهرستان: جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مهر به ریاست غلام پور معاون فرماندار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ معاون فرماندار شهرستان مهر در این جلسه بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در ۱۲ تیر ماه ۸۱ فرمانی تاریخی مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز صادر کردند.
وی افزود: نامگذاری سال ۹۷ نیز با عنوان حمایت از کالای ایرانی تاکید دیگری بر این فرمایش مقام معظم رهبری است که باید از کالای تولیدی داخل کشور حمایت شود تا بنگاه‌های داخلی بتوانند قدرت بیشتری پیدا کرده و نسبت به افزایش کیفیت کالای تولیدی خود اقدام کنند.

مجید غلام پور گفت : شهرستان مهر در نقطه اتصال سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان قرار گرفته و محورهای مواصلاتی این شهرستان به مسیرهایی برای ترانزیت کالای قاچاق تبدیل شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی و تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار دو عامل اساسی برای کاهش قاچاق در منطقه است و خوشبختانه تلاش‌های خوبی در این راستا صورت گرفته است که نتایج آن را به زودی خواهیم دید.

به گزارش مهرستان ؛ بازاریان شهرستان مهر بر این عقیده اند که در برخورد با قاچاق کالا در شهرستان مهر با سایر شهرستانهای همجوار برخوردی یکسان صورت نمی گیرد و سخت گیری ها در مهر موجب گردیده بازاریان شهرستان در مقایسه با مراکز تجاری اطراف قدرت رقابت خود را از دست بدهند.
از طرفی بر اساس قوانین مناطق مرزی شهرستان مهر باید به عنوان یک منطقه مرزی در اجرای قوانین دیده شود و همان قوانینی که در مناطق مرزی نظیر عسلویه حاکم است در این شهرستان نیز حاکم باشد؛ اما متاسفانه با وجود پیگیری های صورت گرفته از طرف فرماندار شهرستان مهر همچنان فرماندهان انتظامی فارس از پذیرش این موضوع خودداری می کنند.

جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مهر

جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مهر

جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا