اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٦٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
توضیحات شهرداری خوزی در پاسخ به یک مطلب کذب

مهرستان: پس از انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان ” صدای کلنگی که چهار سال پیش زمین زده شد، حالا درآمد / بودجه ساختمان آتشنشانی خوزی کجا رفت؟” و القای نادرست نامشخص بودن اعتبار تخصیصی این پروژه و صورت نگرفتن هیچگونه فعالیت عمرانی در این راستا ، تعمداً یا سهواً آدرس اشتباهی به مخاطب…

مهرستان: پس از انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان ” صدای کلنگی که چهار سال پیش زمین زده شد، حالا درآمد / بودجه ساختمان آتشنشانی خوزی کجا رفت؟” و القای نادرست نامشخص بودن اعتبار تخصیصی این پروژه و صورت نگرفتن هیچگونه فعالیت عمرانی در این راستا ، تعمداً یا سهواً آدرس اشتباهی به مخاطب داده شده است.

پس از ارسال پاسخی در این خصوص برای مهرستان ، همکاران ما مفاد مندرج در توضیحات شهرداری خوزی را مستقلاً بررسی کرده و کذب بودن مطلب مذکور مشخص گردید. اول اینکه گم شدن یا نامشخص بودن محل هزینه کرد اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ريال در شهرداری ها با وجود ساز و کار بازرسی های دوره ای عملاً ممکن نیست ، دوم ؛ ادعای اینکه به اندازه “یک آجر” هم کار نشده با توجه به اینکه زمین مورد نظر که در میدان خلیج فارس (ورودی شهر خوزی) قرار دارد تملک گردیده و ساختمان در حال احداث آتش نشانی نیز پیشرفت فیزیکی حدود ۳۰درصدی دارد (تصاویر پیوست) ، کاملاً کذب است.

همچنین در پیگیری های مهرستان مشخص گردید پس از از کار افتادن خودرو آتش نشانی شهرداری وراوی ، در کل بخش وراوی خودرو و امکانات اطفاء حریق وجود ندارد و در مواقع حادثه تیم هایی از شهرداری مهر یا پالایشگاه پارسیان به منطقه اعزام می شوند ، البته شهرداری خوزی و سایر مدیران مربطه با پیگیری هایی که صورت داده اند موفق شده اند تامین خودروی آتش نشانی خوزی را در اولویت استان قرار دهند.

در ادامه توضیحات شهرداری خوزی در این خصوص آمده است:

 

باسمه تعالی

 

«یَأَیُّهَا الَّذِینَ ءَامَنُواْ إِن جَآءَكُمْ. فَاسِقٌ بِنَبِإِ فَتَبَیَّنُواْ أَن تُصِیبُواْ قَوْماً بِجَهَلَةٍ فَتُصْبِحُواْ عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَدِمِینَ» آیه(۶)سوره حجرات

اى كسانى كه ایمان آورده اید! اگر فاسقى براى شما خبرى آورد فورى تحقیق كنید، مبادا (بخاطر زودباورى وشتابزدگى تصمیم بگیرید و) ناآگاهانه به قومى آسیب رسانید، سپس از كرده خود پشیمان شوید.

در پی انتشار مطلبی تحت عنوان ابهام در تخصیص بودجه ساختمان آتش نشانی شهرخوزی و تفسیرهای اشتباه از این موضوع، شهرداری تازه تاسیس خوزی در راستای تنویر اذهان و افکار عمومی موارد ذیل را در این خصوص به اطلاع شهروندان عزیز و مردم شریف منطقه و اصحاب رسانه می‌رساند:

۱. کلنگ زنی پروژه ساختمان اداری آتش نشانی به متراژ اعیان ۱۰۷۰ متر مربع و عرصه   ١٣۴٧۵/١ مترمربع بعد از گذشت چند ماه از راه اندازی این شهرداری نشان از اهمیت موضوع و همچنین دوراندیشی مجموعه این مدیریت شهری می باشد

۲. قاعدتا میبایست با توجه به اهمیت این پروژه در تهیه تاییدیه های جانمایی، تثبیت کاربری، نقشه ها وفازها، مراحل پروژه بروکراسی اداری خاص خود را طی کند.

۳. در عین وجود مسائل و مشکلات زمان‌بر در تملک زمین، با همکاری مدیران کل محترم دفتر فنی ودفتر امور شهری استانداری، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس، فرماندار محترم شهرستان و مدیریت محترم بنیاد مسکن شهرستان مهر حل و فصل گردید که در اینجا مراتب  تشکر و قدردانی شهرداری و شورای اسلامی از این مسئولین بزرگوار به عمل می آید

۴. تخصیص اعتبار به این پروژه در واگذاری، تثبیت کاربری، تایید مجوزها، تهیه نقشه و طراحی و آماده سازی، برگزاری مناقصه و اجرای عملیات فاز اول مطابق جدول ذیل از سال ۹۳ ارائه می گردد.

۵. با توجه به ذکر جمله « خبری از یک آجر هم نیست »  در مطلب انتشار یافته لازم به ذکر است به پیوست تصاویر انجام حصار کشی ١٣۴٧۵/١ مترمربع عرصه و پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی با براورد ریالی به  مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعیان به متراژ ۱۰۷۰ متر مربع ساختمان اداری و آتشنشانی جهت انتشار، ارائه می گردد.

۶. معرفی این پروژه به عنوان عملکرد نمونه از دیدگاه مدیران و کارشناسان ارشد استان نشان از سبقت گرفتن پیشرفت فیزیکی این پروژه نسبت به زمانبندی است.

در پایان مطمئناً مقایسه منصفانه از عملکرد این شهر تازه تاسیس در احداث ساختمان اداری و آتش نشانی با شهرداری های با سابقه نشان از همدلی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در خدمت رسانی به مردم شریف شهر خوزی می باشد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خوزی

آتشنشانی شهرداری خوزی

 

 

آتشنشانی شهرداری خوزی

آتشنشانی شهرداری خوزی

آتشنشانی شهرداری خوزی

آتشنشانی شهرداری خوزیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا