بیانیه مجمع طلاب و فضلای شهرستان مُهر به مناسبت ایام الله دهه فجر

img


انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت #امامخمینی (ره) و جانفشانی شهدای گرانقدر و ایثارگران عزیز در حالی چهل و یکمین سال پیروزی خود را گرامی می‌دارد که صلابت و اتحاد ملت بزرگ ایران بیش از هر زمان دیگر نزد جهانیان آشکار شده است. انقلاب اسلامی ایران -که بر محور اعتقادات و فرهنگ غنی اسلامی بنا شده است- امروز و در #گامدوم خود، روزهای پر افتخاری را پشت سر می گذارد. شکوفایی های اعجاب برانگیز علمی در صنائع نظامی، فضایی و پزشکی تنها گوشه ای از افتخارات مردمی است که زیر سایه فشارهای مستکبران جهانی، حاضر به باج دادن به بیگانه نشده و محکم و استوار به راه سرشار از #عزت و #سرافزاری خود ادامه می دهد.
دشمنان این مرز و بوم که بعد از ناکامی در تحریم و فشار اقتصادی، ترور قهرمان فداکاری چون شهید سپهبد #حاجقاسمسلیمانی را به اعمال ننگین خود افزودند، گمان نمی کردند که میلیونها عاشق شهادت، آن تشییع جنازه بی نظیر را رقم بزنند و با #سیلیسختموشکی، اقتدار نظامی خود را بر باد رفته بیابند.
در این ایام حساس و پر مخاطره، ایام الله دهه فجر و انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی، رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و بیش از پیش ضرورت گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل، تجدید میثاق با آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای -مدظله العالی- نمایان شده است.
حضور پرشکوه ملت ایران در #راهپیمایی عظیم یوم الله #۲۲_بهمن ماه ندای اتحاد و سربلندی ایران اسلامی را سر خواهد داد و بار دیگر اقتدار و صلابت ایران متحد را برای جهانیان به اثبات خواهد رساند. بی شک هر کس در راه آرمانهای الهی استقامت ورزد، طعم شیرین پیروزی را خواهد چشید. «فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ».
۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸

RELATED POSTS

ارسال پاسخ