اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٣٩٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد خبر داد؛

مُهرستان » فرمانده سپاه ناجیه لامرد گفت: گروه‌های مختلف جهادی بسیج در اوج گرمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد لامرد مشغول محرومیت‌زدایی هستند. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ سرهنگ حسن عبدالله زاده صبح امروز در مراسم افتتاحیه اردوی جهادی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهری شهید مصطفی خمینی(ره) لامرد که در روستای لشکان بخش مرکزی صورت گرفت…

مُهرستان » فرمانده سپاه ناجیه لامرد گفت: گروه‌های مختلف جهادی بسیج در اوج گرمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد لامرد مشغول محرومیت‌زدایی هستند.

سرهنگ عبدالله زاده

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ سرهنگ حسن عبدالله زاده صبح امروز در مراسم افتتاحیه اردوی جهادی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهری شهید مصطفی خمینی(ره) لامرد که در روستای لشکان بخش مرکزی صورت گرفت اظهار داشت: بسیج به‌عنوان یک شجره طیبه است که با درایت امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد و نقش بی‌بدلیل بسیج در همه عرصه‌ها به‌ویژه در هشت سال دفاع مقدس کامل مشخص و باارزش است.

وی افزود: بسیج در یک عرصه خاص فعالیت ندارد و این‌گونه نیست که تنها در امر یادواره‌های شهدا و ایست و بازرسی‌ها فعالیت داشته باشد بلکه امروز دانشمندان ما نیز بسیجی هستند و افتخارشان این است که به‌عنوان یک نیروی بسیجی جهادی در عرصه علمی کشور مشغول به خدمت هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد با اعلام اینکه یک گروه ۴۰ نفره بسیجیان در روستای لشکان بخش مرکزی مشغول محرومیت‌زدایی است گفت: امروز گروه‌های مختلف جهادی بسیج در اوج گرما ۵۰ درجه سانتی‌گراد لامرد مشغول محرومیت‌زدایی در سطح این شهرستان هستند.

عبدالله‌زاده ادامه داد: از اقشار مختلف بسیجیان در اردوهای جهادی بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیج از جنس مردم است تصریح کرد: در اردوهای جهادی مسائل فرهنگی نیز ارائه می‌شود و صرفاً گروه‌های جهادی مخصوص بخش عمرانی نیست.

فرمانده حوزه مقاومت شهید مصطفی خمینی(ره) لامرد نیز با اشاره به اینکه گروه جهادی این حوزه بسیج به مدت یک هفته در روستای لشکان حضور دارند، بیان داشت: اکران فیلم محمد رسول‌الله(ص)، برگزاری کلاس‌های روانشناسی خانواده، آموزش طب سنتی اسلامی و سبک زندگی اسلامی نیز در کنار فعالیت‌های عمرانی صورت می‌گیرد.

حسین بشارت‌نیا خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، آموزش هنرهای دستی، امداد و نجات، آموزش دفاع شخصی و اسلحه‌شناسی و برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه(س) از دیگر برنامه‌های مهم گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهری شهید مصطفی خمینی (ره) لامرد در این روستا است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا