اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٠٦
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس خبر داد؛

مُهرستان » اسماعیل تبادار ظهر امروز در آیین افتتاح طرح‌های شرکت مخابرات فارس اظهار داشت: نمودار اشتغالزایی استان نشان می‌دهد که نسبت به گذشته از نرخ مطلوبی برخورداریم و  نرخ مشارکت اقتصادی و رشد صادرات در نقطه مناسبی قرار دارد. به گزارش مُهرستان به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه امسال در توسعه صادرات غیرنفتی تلاش‌های مضاعفی صورت…

مُهرستان » اسماعیل تبادار ظهر امروز در آیین افتتاح طرح‌های شرکت مخابرات فارس اظهار داشت: نمودار اشتغالزایی استان نشان می‌دهد که نسبت به گذشته از نرخ مطلوبی برخورداریم و  نرخ مشارکت اقتصادی و رشد صادرات در نقطه مناسبی قرار دارد.

اسماعیل تبادار_استاندار فارس

به گزارش مُهرستان به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه امسال در توسعه صادرات غیرنفتی تلاش‌های مضاعفی صورت گرفته است افزود: پروژه‌های متعددی  در دستور کار استان قرار گرفته که هم اینک ۸ طرح بزرگ با ۱۱ هزار میلیارد تومان در حال اجرا است.

تبادار گفت: در حال حاضر۵۵۰ کیلومتر بزرگراه در دستور کار و ایجاد ۳۵۰ کیلومتر آزادراه در برنامه دولت قرار گرفته است که مهم‌ترین آن آزادراه لار به بندرعباس، شیراز به  بوشهر و لامرد به پل فسا است.

استاندار فارس فعالیت راه آهن استان را بسیار فقیر اعلام کرد و گفت: با وجود اینکه یکی از خطوط مهم ریلی در فارس وجود دارد ولی هنوز نتوانسته‌ایم آن را به بنادر متصل کنیم  که این مهم همت دولت و نمایندگان مجلس را می‌طلبد.

تبادار با بیان اینکه استان فارس در پهنه ارتباطات هم کاستی‌هایی دارد، بیان کرد: در استان فارس و شیراز در زمینه بی تی اس نگرانی‌های است که در مسیر بهبودی باید قرار گیرد.

به گزارش تسنیم امروز طرح‌هایی از جمله کافو نوری، مرکز تلفن کم ظرفیت و پر ظرفیت، ایجاد و افزایش ایستگاه‌های تلفن همراه، ارتباط رادیویی کم ظرفیت و پر ظرفیت، فیبر نوری، دیتا (BOT)، پروژه تجهیزات ترانسمیشن(OTN ZTE)، لاین و ماکس، اینترنت تجاری، پروژه G3 و G4 روستایی به ارزش ۷۹۵ میلیارد تومان به تعداد ۴۰۱۴ پروژه با حضور محمدجواد آذری جهرمی افتتاح شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا