اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤١١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در دولت تدبیر و امید محقق شد

مهرستان: به مناسبت هفته تامین اجتماعی معاون فرماندار مهر در اداره تامین اجتماعی مهر حضور پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ غلام پور معاون فرماندار مهر در بازدید از تامین اجتماعی شهرستان در جریان آخرین وضعیت بیمه شدگان ، مستمری بگیران ، تخفیفات بیمه ای و مسائل و مشکلات این اداره قرار گرفت.…

مهرستان: به مناسبت هفته تامین اجتماعی معاون فرماندار مهر در اداره تامین اجتماعی مهر حضور پیدا کرد.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ غلام پور معاون فرماندار مهر در بازدید از تامین اجتماعی شهرستان در جریان آخرین وضعیت بیمه شدگان ، مستمری بگیران ، تخفیفات بیمه ای و مسائل و مشکلات این اداره قرار گرفت.
رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان مهر نیز در تشریح برخی اقدامات صورت گرفته گفت : از سال۸۴ با افتتاح رسمی تامین اجتماعی شهرستان تاکنون در ساختمان استیجاری مشغول به فعالیت هستیم که خدا را شکر در دولت تدبیر و امید به همت فرماندار محترم شهرستان، شورای محترم اسلامی شهر و شهرداری مهر زمینی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع جهت ساختمان اداری اختصاص داده شده و با پیگیری هایی که جناب آقای نباتی مدیر کل محترم تامین اجتماعی فارس انجام دادند در فروردین ماه امسال کلنگ احداث ساختمان با حضور وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی جناب دکتر ربیعی و مدیر عامل محترم سازمان مرکزی جناب دکتر نوربخش به زمین زده شد و امیدواریم در سال جاری شاهد شروع بکار ساختمان اداری باشیم.
جواد مظاهری ادامه داد: در دولت تدبیر و امید تلاش زیادی صورت گرفت تا پیمانکاران و شرکت های فعال در منطقه قراردادها و پرونده های بیمه پرسنل و خانواده هایشان را به اداره شهرستان منتقل کنند.
وی در پایان ابرار داشت: در مجموع با انتقال پرونده و بیمه شده های جدید یا همان اشتغال جدید شاهد افزایش ۷هزار نفری بیمه شده ها در شهرستان هستیم و در کل ۱۹هزار نفر در شهرستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

بازدید معاون فرماندار مهر از اداره تامین اجتماعی شهرستان مهر

بازدید معاون فرماندار مهر از اداره تامین اجتماعی شهرستان مهر

بازدید معاون فرماندار مهر از اداره تامین اجتماعی شهرستان مهر

بازدید معاون فرماندار مهر از اداره تامین اجتماعی شهرستان مهر

بازدید معاون فرماندار مهر از اداره تامین اجتماعی شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا