اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤١٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مهرستان: با حضور معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس در محل فرمانداری مهر ، محمد حسن خیراندیش به عنوان مدیر جدید محیط زیست شهرستان مهر معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ موسوی فرماندار مهر در این جلسه ضمن تشکر از زحمات محمدی رئیس سابق این اداره ، بیان داشت: ما در شهرستان…

مهرستان: با حضور معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس در محل فرمانداری مهر ، محمد حسن خیراندیش به عنوان مدیر جدید محیط زیست شهرستان مهر معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛ موسوی فرماندار مهر در این جلسه ضمن تشکر از زحمات محمدی رئیس سابق این اداره ، بیان داشت: ما در شهرستان مهر در این دولت بیش از ۳۰۰ هکتار درختکاری داشته‌ایم که قطعاً می تواند بر محیط زیست منطقه اثر گذار باشد.
وی افزود:همانگونه که در جریان هستید شهرستان مهر یک شهرستان صنعتی است و از طرفی نزدیک ترین نقطه استان فارس به قطب اقتصاد کشور و تاسیسات بزرگ پالایشگاهی در عسلویه است.
سید محمد موسوی ادامه داد: نزدیکی این شهرستان با عسلویه باعث گردیده آلایندگی های صنایع بر این منطقه تاثیرات منفی داشته باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان مهر خاطرنشان کرد: برای مردم پذیرفته نیست که مناطقی از استان بوشهر با بیش از ۴۰۰ کیلومتر فاصله با عسلویه از مزایای عوارض آلایندگی این منطقه بهره مند باشند اما مهر و لامرد با فاصله ای کمتر از ۱۱ کیلومتر مرز هوایی بهره ای از عوارض آلایندگی نداشته باشند.
در ادامه نبی الله مرادی نسبت به توجه بیشتر به این موضوع و طرح آن در شورای معاونین اداره کل حفاظت محیط زیست فارس قول مساعد داد.
در پایان ضمن تشکر از بهنام محمدی ، محمد حسن خیراندیش به عنوان رئیس جدید محیط زیست شهرستان مهر معرفی شد. خیراندیش ۱۱ سال سابقه کار داشته و دارای مدرک فوق لیسانس محیط زیست است.

معرفی رئیس جدید محیط زیست شهرستان مهر

معرفی رئیس جدید محیط زیست شهرستان مهر

معرفی رئیس جدید محیط زیست شهرستان مهر

معرفی رئیس جدید محیط زیست شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا