سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٢٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مهر در جمع نمازگزاران:

مهرستان: سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر در بین الصلاتین نماز جمعه این هفته در خصوص مشکلاتی که قاچاق کالا و ارز برای اقتصاد کشور ایجاد می‌کند سخنانی را ایراد نمود. به گزارش پایگاه خبری مهرستان سید محمد موسوی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی هایشان نسبت…

مهرستان: سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر در بین الصلاتین نماز جمعه این هفته در خصوص مشکلاتی که قاچاق کالا و ارز برای اقتصاد کشور ایجاد می‌کند سخنانی را ایراد نمود.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان سید محمد موسوی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی هایشان نسبت به خطر جدی گسترش پدیده قاچاق و تاثیر مخرب آن در امر تولید و تجارت قانونی و سرمایه گذاری و اشتغال هشدار داده اند.

وی افزود: نامگذاری سال ۹۷ تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی  نشان از اهمیت بالای این موضوع است.

فرماندار مهر خاطرنشان کرد: نمی‌شود کالای داخلی مورد حمایت قرار نگیرد و بحث قاچاق نیز ادامه داشته باشد و انتظار سر و سامان پیدا کردن اقتصاد و  رونق سرمایه‌گذاری و اشتغال داشته باشیم.

موسوی در پایان  با اشاره به تاثیر اشتغال زایی بر قاچاق کالا گفت:   اگر مسئله گرایش جوانان به سمت قاچاق را بررسی کنیم می بینیم نبود اشتغال پایدار یکی از دلایل اصلی است در همین راستا در دو شهرستان مهر و لامرد پروژه های بزرگ صنعتی در حال شکل گیری است و شاهد ایجاد فرصتهای متعدد شغلی  خواهید بود و انتظار می رود با کاهش چشمگیر آمار قاچاق کالا روبرو باشیم.

فرماندار مهر

نماز جمعه

برچسب ها :


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا