سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٣٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رییس اداره کار شهرستان مهر خبر داد:

مهرستان: بیش از ۱۹ میلیارد تومان از تسهیلات اشتغالزایی سال ۹۶ از طرف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر به بانک ها معرفی شده اند و از مجموع ۸۰ طرح ارسالی به استان ۵۸ طرح در کمیته فنی استان تصویب شده و از این حیث جزء ۶ شهرستان برتر هستیم. به گزارش پایگاه…

سید علی اکبر علوی

مهرستان: بیش از ۱۹ میلیارد تومان از تسهیلات اشتغالزایی سال ۹۶ از طرف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر به بانک ها معرفی شده اند و از مجموع ۸۰ طرح ارسالی به استان ۵۸ طرح در کمیته فنی استان تصویب شده و از این حیث جزء ۶ شهرستان برتر هستیم.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ سید علی اکبر علوی در این خصوص گفت: مبلغ ۹٫۳ میلیارد در بخش روستایی و عشایری و مبلغ ۹٫۷ میلیارد تومان در بخش طرح های فراگیر ملی در کمیته های فنی و کارگروه شهرستانی و استانی مصوب گردیده و مجموعا ۱۹٫۱ میلیارد تومان به بانک ها معرفی شده اند.

علوی افزود: در مجموع ۵۸ طرح از طرح های ارسالی به کمیته فنی استان مصوب گردیده که به نسبت استان جزو ۶ شهرستان برتر هستیم و امید داریم بقیه طرح ها که به استان فرستاده ایم پس از رفع نقص دوباره مورد تایید کارگروه استانی قرار گیرد.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر در ادامه گفت: با توجه به اینکه در حوزه های کشاورزی، خدمات و صنعت طرح های متنوع ومتعددی داشته ایم، امید داریم بتوانیم با کمک بانک ها حداکثر جذب را داشته باشیم.
همچنین علوی با ابراز گلایه از برخی از بانک ها تاکید کرد: بانک ها در گرفتن وثایق سختگیری کمتری به خرج دهند و با توجه به دستورالعمل اجرایی مصوب وحدت رویه داشته باشند و از اعمال نظرات سلیقه ای خود پرهیز کنند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: با کنترل و نظارت دقیق و مناسب از طرف بانک ها و دستگاههای اجرایی انتظار داریم تا با این تسهیلات حدود ۵۰۰ نفر شغل ایجاد کنیم.

علوی در پایان گفت: متقاضیان می توانند در فرصت محدود باقی مانده با مراجعه به سامانه کارا هم از ضوابط و شرایط مندرج در دستورالعمل های موجود آگاهی یابند و هم از تسهیلات تخصیص داده شده بهره ببرند.

لازم به ذکر است نرخ سود تسهیلات روستایی ۶ درصد و فراگیر ملی ۱۸ درصد می باشد که تسهیلات فراگیر ملی حداقل ۲ و حداکثر ۹ درصد یارانه دولتی می گیرد و حدود ۱۲ تا ۱۳ درصد نرخ سود نهایی تسهیلات فراگیر ملی است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا