سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٦٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه

مُهرستان » عبدالحسین رامشی مدیر کل سازمان ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی به عنوان مدیر کل برتر ثبت کشور انتخاب شد. به گزارش مُهرستان؛ عبدالحسین رامشی متولد ۱۳۴۴ شهرستان مُهر در سال ۷۰ با مدرک کارشناسی برنامه ریزی شهری کار خود را در ثبت اسناد آغاز کرد. وی سوابق مدیریتی خود را از شهرستان کنگان…

مُهرستان » عبدالحسین رامشی مدیر کل سازمان ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی به عنوان مدیر کل برتر ثبت کشور انتخاب شد.

رامشی

به گزارش مُهرستان؛ عبدالحسین رامشی متولد ۱۳۴۴ شهرستان مُهر در سال ۷۰ با مدرک کارشناسی برنامه ریزی شهری کار خود را در ثبت اسناد آغاز کرد.
وی سوابق مدیریتی خود را از شهرستان کنگان آغاز و به مدت هفت سال رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان کنگان طی سالهای ۷۷ الی ۸۲ بود .
وی پس از گذراندن این دوران در سالهای ۸۳ تا ۸۴ معاونت اداره ثبت اسناد شیراز را به عهده داشت و در سالهای ۸۴ الی ۸۶ به ریاست این نهاد در شهرستان شیراز دست یافت.
وی به دلیل شایستگی به سمت معاونت اداره کل ثبت اسناد استان فارس در سالهای ۸۶ تا ۸۷ رسید و پس از آن هفت سال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ( ۸۷ الی ۹۴ ) شد.
از دیگر سوابق وی میتوان به مدیرکلی ثبت اسناد و املاک خوزستان نام برد. 

وی هم اکنون مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی است و به‌ عنوان مدیر کل برتر کشوری انتخاب شده است .


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ ۱۲:۰۹
٠
٠

درود و خدا قوت خدمت اقای رامشی . اما بنده بعنوان یک شهروند مهری استدعا دارم از مسعولین شهر مهر یک سری هم به اداره ثبت اسناد و املاک مهر بزنید ساختمان استیجاری که سالها در اختیار این اداره است . اصلا در شان یک اداره مهر و محل رجوع ارباب رجوع نیست . همه پیر مردها و زنهای مردم باید روی پله های اهنی در طبقه دوم و بلوکهای نصب نشده روی پله ها سالها رفت و امد کنند . چرا رییس اداره حداقل جرات این ندارد که پشت سر هم نامه مکاتبه کند و راه چاره پیدا کند . مگر نه این است که اقایان باید در شورای اداری عملکرد خود را بیان کنند . اقای شاکری چند نامه زدی به استان جهت ساختمانم اداره ات . گزارشاتت کجان . مگر اقای مقیمی رییس حلال احمر شبانه روزی تلاش نکرد و الحمدالله ساختمان تمام شد . برادر محترم باید فشار بیاری و همیشه تو استان درخواست کنی . طلب بودجه کن . الحمدالله اداره شما از ادارات پولدار است. مدیریت نه این است که تکیه به سندلی بزنی مدیریت کارایی شماست . بخدا حتی توی اداره ثبت اسناد 6 ماه از سال گذشته هنوز درخچه های فصل بهار اونجا خشک شده و ریخته .

|
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ ۲۰:۳۷
٠
٠

باسلام
جناب مهندس رامشی متولد خوزی می باشند.

پاسخ ها
پارسا
|
۱۳۹۷/۰۵/۱۸ ۱۸:۰۲
|
٠
٠

حالا چه فرقی میکنه


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا