دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٨٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
استاندار فارس تاکید کرد؛

مُهرستان » استاندار فارس گفت: توانمندسازی مهارتی افراد در زیرساخت اشتغال است. به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار استاندار فارس در مراسم جشن خانواده فنی و حرفه‌ای استان و آغاز به‌کار همزمان هفت سایت‌های تخصصی آموزش صنعت برق و مراکز سنجش الکترونیک در ۶ شهرستان فارس با اشاره به اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به عنوان ضرورت عمومی…

مُهرستان » استاندار فارس گفت: توانمندسازی مهارتی افراد در زیرساخت اشتغال است.

به گزارش مُهرستان؛ اسماعیل تبادار استاندار فارس در مراسم جشن خانواده فنی و حرفه‌ای استان و آغاز به‌کار همزمان هفت سایت‌های تخصصی آموزش صنعت برق و مراکز سنجش الکترونیک در ۶ شهرستان فارس با اشاره به اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به عنوان ضرورت عمومی جامعه مطرح بوده است، گفت: این آموزش‌ها زیرساخت اشتغال محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه فراهم کردن اشتغال الزاماتی دارد که توانمندسازی افراد و زمینه سازی کارآفرینی با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی‌ترین آن‌ها است، افزود: باید حرفه آموزان برای اداره کارگاه‌ها و مراکز مختلف فنی تربیت شوند و در این مسیر استاندارد‌های آموزشی باید ارتقاء یابد.

تبادار ادامه داد: هشت طرح بزرگ در منطقه انرژی بر لامرد با ۱۱ هزار میلیارد تومان واقع شده و می‌تواند مشابه منطقه عسلویه باشد، که آلومینیوم جنوب با ۶ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۲ هزار نفر اشتغال در منطقه شهرستان لامرد قرار دارد، که تفاهم نامه با فنی و حرفه‌ای می‌تواند زمینه بکارگیری نیروی ماهر در این واحد تولیدی را فراهم کند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه نرخ بیکاری استان فارس در سال ۹۲ بیش از ۱۶ درصد بوده و در پارسال به ۸ و ۱۰ درصد رسیده است، افزود: تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم و افراد زیادی به دنبال اشتغال هستند که مراکز فنی و حرفه‌ای می‌توانند زمینه اشتغال آنان را فراهم کنند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا