سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٤٩٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حکم رئیس جمعیت هلال احمر کشور؛

مُهرستان » فریدون فدایی دولت به عنوان مشاور ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشورهای حوزه خلیج فارس منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران؛ علی اصغر پیوندی در حکمی فریدون فدایی دولت را به عنوان مشاور رئیس جمعیت در امور کشورهای…

مُهرستان » فریدون فدایی دولت به عنوان مشاور ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشورهای حوزه خلیج فارس منصوب شد.

فریدون فدایی دولت

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران؛ علی اصغر پیوندی در حکمی فریدون فدایی دولت را به عنوان مشاور رئیس جمعیت در امور کشورهای حوزه خلیج فارس منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است؛ ماموریت های متعدد و گسترده جمعیت هلال احمر، بکارگیری ظرفیت های مختلف برای نیل به اهداف آن را ضروری کرده است. از این رو انتظار دارم جنابعالی با بهره گیری از تجارب ارزنده و با نگاه کارشناسانه خویش، ضمن توجه به مطالعه و بررسی جدی حوزه های مختلف کاری و با بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و صاحبنظران، کمک های فکری و راه کارهای اجرایی خود را به منظور توسعه، ارتقاء و تقویت توانمندی ها و قابلیت های جمعیت در حوزه خدمات پیشگیرانه بهداشتی، درمانی و توانبخشی در کشورهای حوزه خلیج فارس در اختیار اینجانب قرار دهید.

گفتنی است، فدایی دولت یکماه قبل نیز طی حکمی از سوی استاندار فارس به عنوان مشاور استاندار در امور اجتماعی منصوب شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا