سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٥١٠
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
نویسنده : ورزشی
در مسابقات فوتسال کارکنان دولت؛

مُهرستان » در مسابقات فوتسال کارکنان دولت در جنوب استان فارس، تیم های لار و لامرد به ترتیب برابر مُهر و گراش به پیروزی دست یافتند. به گزارش مُهرستان به نقل از میلاد لارستان از سری مسابقات فوتسال کارکنان دولت در جنوب استان فارس ۲ مسابقه به میزبانی مجموعه ورزشی تختی شهر لار برگزار شد. در…

مُهرستان » در مسابقات فوتسال کارکنان دولت در جنوب استان فارس، تیم های لار و لامرد به ترتیب برابر مُهر و گراش به پیروزی دست یافتند.

به گزارش مُهرستان به نقل از میلاد لارستان از سری مسابقات فوتسال کارکنان دولت در جنوب استان فارس ۲ مسابقه به میزبانی مجموعه ورزشی تختی شهر لار برگزار شد.

در حاشیه این بازی ها، رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان در گفت و گو با خبرنگار میلاد لارستان با بیان اینکه مسابقات فوتسال کارکنان دولت در هفت گروه در سطح استان فارس در حال برگزاری است، اظهار داشت: تیم های لارستان، لامرد، گراش و مُهر در قالب گروه ۵ به شکل دوره ای با یکدیگر به رقابت می پردازند.

محمدحسن طیبی با اشاره به اینکه بازی نخست شهرهای جنوب فارس به میزبانی لار برگزار شد، افزود: در ۲ بازی انجام شده، تیم لامرد با نتیجه ۹ بر یک برابر گراش به برتری دست یافت و در دیگر بازی، تیم لارستان ۵ بر ۴ تیم مُهر را با شکست بدرقه کرد.

وی با اذعان به اینکه در روزهای ۱۱ و ۱۸ مردادماه ۲ بازی در شهرهای لامرد و مهر برگزار می شود، تصریح کرد: تیم نخست این گروه برای رقابت با برترین های هر یک از گروه های هفتگانه استان فارس، اعزام می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان هدف از برگزاری این رقابت ها را ترغیب و تشویق کارکنان دولت به ورزش دانست.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ۰۷:۵۵
٠
٠

اعضای تیم کارکنان کی مشخص میکنه


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا