اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٥٢٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور در مرحله استانی؛

مُهرستان » پژوهشگران جوان گله داری برای بار سوم توانستند بر سکی نخست جشنواره علمی خوارزمی در مرحله استانی بایستند و با حضور ۳ طرح در مرحله کشوری جشنواره خوارزمی حضوری غرور انگیز داشته باشند. به گزارش مُهرستان؛ طرح های سمباین ساخته آقایان علی دوکارد و علی اکبری از مدارس منوچهری و راغب توانست مقام اول…

مُهرستان » پژوهشگران جوان گله داری برای بار سوم توانستند بر سکی نخست جشنواره علمی خوارزمی در مرحله استانی بایستند و با حضور ۳ طرح در مرحله کشوری جشنواره خوارزمی حضوری غرور انگیز داشته باشند.

جشنواره خوارزمی

به گزارش مُهرستان؛ طرح های سمباین ساخته آقایان علی دوکارد و علی اکبری از مدارس منوچهری و راغب توانست مقام اول استانی بخش کشاورزی ، طرح سنم آقای علی دوکارد مقام اول بخش الکترونیک( شیراز قطب الکترونیک ایران است) و کتاب شعر زیبای سرکار خانم عذرا باقری از دبیرستان کوثر اسیر با نام جاده شلوغ مقام اول بخش ادبیات استان ادب پرور فارس را کسب نمایند.

این در حالی است که طرح سطل زباله هوشمند STB ساخته خانم ها فاطمه و زهرا محمدی نیز مقام دوم بخش الکترونیک فارس را بدست آوردند و نیز خانم ها نازنین حقانی و حمیرا حسینی با طرح بالابر ویلچر توانستند مقام سوم بخش مکانیک استان را کسب نمایند.

لازم به ذکر است طرح های ارسالی به مرحله استانی ۱۷ طرح بوده که در مرحله مطالعات و ساخت محصول تقریبا ۳۰ دانش آموز فعالیت داشته اند، همچنین طبق نرم معمول برگزیدگان کشوری جوان خوارزمی ، حدود ۱ درصد از طرح ها می توانند حائز مقام برتر گردند.

هیات تحریریه پایگاه خبری مُهرستان برای این جوانان نخبه آرزوی موفقیت و تعالی روز افزون را خواستار است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا