دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٥٤٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
معاون استاندار فارس؛

مُهرستان » معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: مسایل و مشکلات یک هزار و ۲۶۵واحد تولیدی این استان در نشست کارگروه رفع موانع تولید، بررسی و مشکلات ۶۱درصد از آنها یعنی ۷۵۷ واحد رفع شد. به گزارش مُهرستان؛ یدالله رحمانی، در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی مسایل و مشکلات این تعداد…

مُهرستان » معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: مسایل و مشکلات یک هزار و ۲۶۵واحد تولیدی این استان در نشست کارگروه رفع موانع تولید، بررسی و مشکلات ۶۱درصد از آنها یعنی ۷۵۷ واحد رفع شد.

به گزارش مُهرستان؛ یدالله رحمانی، در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی مسایل و مشکلات این تعداد واحد تولیدی در قالب برگزاری ۲۱۲نشست کارگروه رفع موانع تولید استان انجام شد.

وی بیان داشت: همچنین مجموع تصمیم های این نشست ها منجر به یک هزار و ۹۱۵ مصوبه شد.
رحمانی ادامه داد: عمده ترین مسایلی که در کارگروه رفع موانع تولید مطرح می شود شامل، بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان در حوزه های مختلف از جمله سیستم بانکی، تامین اجتماعی، امور مالیاتی و دستگاه های خدمات رسان است.

او بیان کرد: گزارش سیستم بانکی و دبیرخانه کارگروه رفع موانع تولید نیز حاکی از آن است که تاکنون از محل تسهیلات در نظر گرفته شده برای اجرای طرح رونق تولید در کشور، ۲۹۵ میلیارد تومان به ۲۲۲ واحد تولیدی که طرح های آنها به تصویب رسیده پرداخت شده است.

رحمانی اظهار داشت: از مجموع بیش از ۲هزار واحد تولیدی استان که برای دریافت تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند، ۹۵۴ واحد پس از بررسی و تصویب کمیته های کارشناسی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به سیستم بانکی معرفی شده اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: از مجموع ۹۵۴ واحد معرفی شده به سیستم بانکی برای اخذ تسهیلات، ۵۲۴ واحد تحت پوشش سازمان صنعت، معدن و تجارت، ۴۱۲ واحد تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی و ۱۸ واحد زیر پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قرار دارند.

رحمانی افزود: تسهیلات مصوب این واحدها در کارگروه رفع موانع تولید بیش از یک هزار و ۳۱۷ میلیارد تومان است.
وی گفت: سیستم بانکی افزون بر تامین نیاز واحدهای کوچک و متوسط که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند به شکل مستقیم نیز نسبت به تامین نیازهای مالی این واحدها اقدام کرده و از این طریق نیز ۲ هزار و ۲۶۲ واحد موفق به اخذ ۸۷۲ میلیارد تومان تسهیلات شده اند.

رحمانی ادامه داد: در مجموع و با احتساب ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداختی در سال ۹۵، تاکنون بیش از یک هزار و ۲۴۷ میلیارد تومان از محل منابع طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط استان پرداخت شده که از این بابت استان فارس یکی از استان های موفق در اجرای طرح رونق تولید محسوب می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا