سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٥٥٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
امام جمعه مُهر؛

مُهرستان » نماز جمعه ۱۲ مرداد به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مهر و با حضور مردم و جمعی از مسئولین در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجت الاسلام شاکری در خطبه های امروز جمعه مهر بعد از توصیه به تقوا،…

مُهرستان » نماز جمعه ۱۲ مرداد به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه مهر و با حضور مردم و جمعی از مسئولین در مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد.

حجه الاسلام شاکری_امام جمعه مُهر

به گزارش مُهرستان به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان مُهر؛ حجت الاسلام شاکری در خطبه های امروز جمعه مهر بعد از توصیه به تقوا، با تلاوت آیه کریمه الذین یبلغون رسالات الله و یخشونه ولا یخشون احدا الا الله … به امر مهم تبلیغ پرداخت.

وی گفت: در اهمیت امر تبلیغ همین بس که اگر تبلیغ‌ از جانب رسول اکرم صلی الله علیه و اله در زمان خودش درمورد ولايت اميرالمومنين (ع) صورت نمی گرفت، تمام زحمات حضرتش بی نتیجه و بی ثمر می ماند، چرا که خداوند در قرآن فرموده است یا ایها الرسول بلغ ما انزل الیک من ربک و ان لم تفعل فما بلغت رسالته.

امام جمعه مُهر افزود؛ این امر تبلیغ با تمام ارزش و اهمیت مع دارد در دست یهودیان است و تبلیغ به معنای رساندن است و شخصی که احکام خداوند را به مردم می رساند را مبلغ احکام خداوند می گویند.

خطیب جمعه مُهر با اشاره به تبلیغ امام زمان علیه السلام گفت: اولین شرط تبلیغ دانشمند بودن مبلغ است و رسالات الله رادرست بفهمد و دومین شرط تبلیغ آگاهی به شرایط زمانه است، سومین شرط آن امانت داری در امر تبلیغ و اما آخرین شرط تبلیغ شجاعت است یعنی یخشونه ولا یخشون احدا الا الله چرا که کفی باالله حسیبا.

شاکری در پایان خطبه اول به مناسبت هفته نماز جمعه از همه کسانی که در نماز جمعه زحمت می‌کشند تشکر کرد و از شهید صارمی به عنوان شخصی که در مقابل امپراطوری رسانه ای صهیونیسم افشاگری کرده و خون پاکش را سند صداقت قلم خويش قرار داد نام بردند.

امام جمعه مُهر در خطبه دوم به تحرکات اخیر سیاسی اشاره کرده و افزود؛ باید ریشه و عامل اینگونه تحرکات شناسايي شود، ریشه هایی مانند گرانی ها و نابسامانی های اقتصادی و با مسببین این عوامل برخورد قاطع شود.

وی تصریح کرد؛ در همین راستا منافقین و دشمنان قسم خورده انقلاب، از آب گل آلود ماهی می گیرند و بر این آتش می‌دمند و در این راستا نقش رسانه‌ها در اینگونه تحرکات و نابسامانی ها بسیار با اهمیت و کلیدی است.

حجت الاسلام شاکری درباره راهكارهای برون رفت از این مسائل گفت: اولا قوه قضاييه با مفسدین اقتصادی باید برخورد قاطع شود و ثانيا در اسرع وقت این کار صورت گیرد، همچنین دولت بايد كابينه را تغيير دهد و جوانان شجاع و كارآمد را بجاي بعضي از اعضاي كابينه فعلي معين كند.

وی در پایان خطبه دوم اظهار کرد؛ باید اعتماد عمومی كه يك سرمايه بسيار غني است حراست و حفاظت شود و امید اجتماعی بار دیگر جامعه ای پویا را رقم بزند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا