سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦١٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در بازدید استاندار فارس؛

مُهرستان » استاندار فارس در سفر خود به شهرستان‌های فراشبند و فیروزآباد، در خصوص مطالبات مردم این شهرستان‌ها توضیح داد. به گزارش مُهرستان، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، آخرین پروژه‌های حوزه راه‌سازی مهمترین موضوعات مورد بررسی اسماعیل تبادار در در سفر به مناطق مرکزی استان فارس بود. ** انتقاد از طولانی شدن روند بهره‌برداری از محور ارتباطی…

مُهرستان » استاندار فارس در سفر خود به شهرستان‌های فراشبند و فیروزآباد، در خصوص مطالبات مردم این شهرستان‌ها توضیح داد.

استاندار فارس

به گزارش مُهرستان، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، آخرین پروژه‌های حوزه راه‌سازی مهمترین موضوعات مورد بررسی اسماعیل تبادار در در سفر به مناطق مرکزی استان فارس بود.

** انتقاد از طولانی شدن روند بهره‌برداری از محور ارتباطی فیروزآباد – فراشبند

تبادار در خصوص محور ارتباطی فیروزآباد – فراشبند، با انتقاد از طولانی شدن روند بهره برداری از این پروژه، از مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست تلاش خود را بکار بگیرد تا در هفته دولت سال جاری شاهد بهره برداری از این محور باشیم.

استاندار فارس در ادامه به عملیات اجرایی محور فراشبند- نوجین- مسقان- شیراز اشاره کرد و گفت: زیرساخت ها می تواند زمینه عمران و آبادانی را فراهم کند و اگر جاده ۳۴ کیلومتری فراشبند- نوجین- مسقان- شیراز به بهره برداری برسد گشایشی در عمران و آبادانی است.

** پیش‌بینی ۵۰۰ میلیارد تومان طرح در حوزه راهسازی شیراز تا فیروزآباد

تبادار افزود: از شیراز تا فیروزآباد دست کم طرح های مختلف راه سازی به ارزش ۴۵۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

** تکمیل محور کوار- فیروز آباد با سرعت دنبال شود

استاندار فارس همچنین در بازدید از ۳ قطعه محور کوار- فیروزآباد با بیان این که این جاده از مسیرهای پر تردد و حائز اهمیت است که شیراز را به بخش‌های جنوبی استان و عسلویه در استان بوشهر متصل خواهد کرد، گفت: تکمیل این محور باید با سرعت بیشتری دنبال شود.

وی افزود: در دیدار با وزیر نفت در جهت تسریع در روند عملیات اجرایی این پروژه مذاکره کردم و علاوه بر محور شیراز – فیروزآباد، محور فیروزآباد – جم نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با وجود تنگناهای موجود پیمانکاران مشغول در محور کوار – فیروزآباد کارکرد مناسبی دارند، گفت: همه باید تلاش کنیم تمامی پروژه های حوزه راه از شیراز تا فیروزآباد و از فیروز آباد تا جم به صورت جدی دنبال و به نتیجه برسد.

** مشکل قیر داریم

تبادار افزود: در بعضی پروژه های حوزه راه آمادگی برای آسفالت وجود دارد اما مشکل قیر دفع الوقتی ایجاد کرده است که امیدوارم این مشکل حل شود و ما شاهد آسفالت این پروژه‌ها باشیم.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا